Villu Parvet: sinu aktsiate tõstmise vahendid

Villu Parvet: sinu aktsiate tõstmise vahendid

On mõned kindlad vahendid, mille abil saad mehega suhtlemisel oma „aktsiaid tõsta“. Kindlasti oled paljusid neist ka oma elus proovinud. Siin on need välja toodud just selles võtmes, kuidas ise tunneme, et need meie peal töötavad. Lisatud on kommentaarid meestelt endilt.

On mõned kindlad vahendid, mille abil saad mehega suhtlemisel oma „aktsiaid tõsta“. Kindlasti oled paljusid neist ka oma elus proovinud. Siin on need välja toodud just selles võtmes, kuidas ise tunneme, et need meie peal töötavad. Lisatud on kommentaarid meestelt endilt.

 

Ükskõiksus. Ära vaimustu meie teadmistest, välimusest, autost, asjadest, elukohast või muust. Õigemini ära näita seda mitte mingil juhul välja. Ole mõõdukalt passiivne, jää iseendaks. Pole vaja olla üleolev aga anna meile mõista, et sellised asjad küll sind hulluks ei aja. Mõtleme: „Seda tüdrukut pole nii lihtne õhku ahmima panna“, „Temaga on vaja rohkem pingutada“, „Huvitav, mis talle üldse muljet avaldab?“.

Hõivatus. Ole pidevalt viisakalt kinni. Näita meile, et sa pole mingi „varu-variant“ ja sinuga ei saa suvalistel aegadel kohtuda või midagi koos teha. Suuna meid asju ette planeerima. Sul on oluline omada nii tööalased tegevusi, hobisid, trenni kui ka enese arendamise „programmi“. Mõtleme: „Ma pean tema pärast oma plaane muutma – see on küll ebatavaline!“, „Teda ei saa nii lihtsasti kätte“, „Ta on teistsugune ja kallim“.

Iseseisvus. Suhtume alati teistmoodi ja märksa paremini naistesse, kes saavad iseendaga hakkama. See avaldab meile muljet ning näeme, et ei saa sind lihtsalt endast sõltuvaks teha. Näita välja, et pead loomulikuks inimeste iseseisvat elu. Mõtleme: „Temaga on koos palju huvitavam, sest ta ei ripu meie küljes“, „Ta on iseseisev ja talle pole mind otseselt vaja“, „Sellist on palju keerukam ära kasutada“.

Korrektsus. Me ei saa küll aru sellest, mis kaubamärkide või disainerite riideid kannad, kuid näeme kohe, kas su välimus on „korras“. Su aktsiad tõusevad, kui oled hoolitsetud välimusega ja nii alati, ükskõik, millal või kus sind näeme. Mõtleme: „Ta on stiilne ja classy!“, „Temasuguse pärast poleks küll kunagi teiste ees häbi“, „Tal on asjad korras ja ta on stabiilne“.

Arukus. Meile meeldivad arukad naised, kes suudavad ja tahavad asjade üle mõelda ning erinevaid teemasid arutada. Enamasti avaldab meile muljet ka see, kui naine raha-asjadesse hoolivalt suhtub ning neid arukalt planeerib. Ta ei pea olema finantsgeenius ega tuumateadlane, vaja on lihtsalt pisut loogilist mõtlemist. Mõtleme: „Temaga ei hakka igav“, „Mul võib olla talt midagi õppida“, „Ta on huvitav inimene“.

Täpsus. Mehi võlub see, kui naine on täpne. See ilmneb eeskätt väikestest lubadustest kinnipidamise ja ajalise täpsuse osas. Kusjuures seda hindavad kõrgelt nii mehed, kes on ise väga täpsed, kui ka need, kes ise vahel väiksemaid asju „ära unustavad“. Mõtleme: „See naine vastutab oma sõnade eest“, „Temaga saab asju ajada ja kokkuleppeid teha“, „Sellisega peab olema ka ise korrektsem“.

Autoriteetsus. Üheks oluliseks allikaks sinu aktsiate hinna määramisel on su sõbrannad ja töökaaslased. Võid olla ükskõik kui atraktiivne, aga me ei suudaks iialgi endale ära põhjendada sinu „kummalisi“ töökaaslasi või lähedasi. Mõtleme: „See on hea, et meil on ühiseid tuttavaid – meil on midagi ühist“, „Kui me parasjagu koos pole, siis on ta normaalses seltskonnas“, „Ta on teinud tarku valikuid“.

Ausus. Hindame väga seda, kui naine suudab meiega ausalt ja selgelt rääkida. Samuti see, kui ta mõningaid enese puudusi tunnistab. Paljud mehed on öelnud, et neid paneb naist kõrgelt hindama ka see, kui naine neid usaldab ning nende juttu ausaks peab. Mõtleme: „Ma saan talle järjest rohkem asju usaldada“, „Selle naisega saab asju ajada“, „Sellisele oleks vastik ise haiget teha“.

Tervislikkus. Sarnaselt korrektsusele on meil ürgne soodumus otsida tõsisemateks suheteks „puhtaid“ ja ennast hoidvaid tüdrukuid. Kusjuures jällegi sõltumata sellest, kas oleme ise väga korralikud või veidi halvemad. Aktsiad tõusevad, kui naine ei riku oma keha ja tervist. Mõtleme: „Meie tulevaste laste ema peab olema terve“, „Kui ta oma tervist hoiab, siis on ta ka muus mõttes korralik“, „Ta muudab mu paremaks“.

Tähelepanelikkus. Teatavasti inimestele meeldivad inimesed, kellele nad meeldivad. Väga oluline on aga, et suudaksid mehe meeldivuse väljanäitamine ei tunduks lihtsalt kummardamisena. Seda on kasulik teha läbi tähelepanelikkuse. Mõtleme: „Ta meeldib mulle palju rohkem, sest märkab minu juures head“, „Ta pole mingi bitch, kes ainult kritiseerib“, „Ta on hea inimene“.

Konkreetsus. Enamik naisi ei ole konkreetsed ja sellepärast suudad ka selle läbi neist oluliselt eristuda. Samuti on selles midagi nii eht-mehelikku, mis muudab sind tegelikult meie jaoks palju tõsiseltvõetavamaks. Ära karda asju sirgelt öelda. Mõtleme: „Sellel naisel on sisu!“, „Temaga on võimalik selgelt rääkida ja asju kokku leppida“, „Sellisele ei tahaks ja ilmselt saakski mingit jama ajada“.

Pakilisus. Sinu väärtus tõuseb, kui oleme sunnitud langetama otsuseid sinu kasuks. Näiteks palud valida, millal tahame sind näha, sest sul on ainult mõned vabad ajad. Ütled, et kui tahame nädalavahetusel sinuga koos olla, peame midagi head välja pakkuma, sest muidu lähed sõbrannadega ära. Mõtleme: „Pean tegutsema, sest muidu tal on teised plaanid“, „Ta on raskesti kättesaadav!“, „Pean olema parem kui ta teised pakkumised!“. 

Viisakus. Eelistame viisakalt käituvad naist igal hetkel sellisele, kes kompab piire. Pigem tasub alati valida jääda soliidseks ja viisakaks kui püüda meile välja näidata oma mässumeelsust, protesti ühiskonna vastu või võimet tunda end „täiesti vabalt“. Mõtleme: „Teda pole häbi erinevatesse kohtadesse viia ja inimestele näidata“, „Ta pole ebastabiilne loca“, „Temaga koos käitun ise ka paremini ja korralikumalt“.    

Ettearvamatus. See ei tähenda järske meeleolumuutusi, vaid pigem seda, et näitad oma sügavust inimesena. Kui naist näeme, püüame ta ikka mingisse kategooriasse suruda. Näita, et sa pole pelgalt peotüdruk, nohik või tubli töökas naine, vaid sinus on omadusi kõigist neist. Mõtleme: „Teda ei saa lihtsalt ära liigitada!“, „Peame tema avastamiseks rohkem tööd tegema“, „Ta suudab meiega piisavalt mängida! (ka see on hea)“.

Mõistlikkus. Kui on olemas naise „geen“, mis annab meile kinnitust pikaajalise suhte võimalikkusest, siis on selleks mõistlikkus. Kui näeme, et naine suudab kriitilistes olukordades halamise asemel säilitada loogilise mõtlemise ja mõistliku hoiaku, hindame seda kõrgelt. Mõtleme: „Temaga on võimalik tulevikus hakkama saada“, „Ta on meiega samas paadis“, „Ta võib olla asjalik partner“.

Meestele mulje avaldamiseks pikemal perioodil on vaja palu rohkemat kui vaid ilus välimus. Meile meeldivad naised, kelles näeme usaldusväärset partnerit ning kes panevad meid samal ajal nende pärast pingutama. Tahame teha asju enese sisemisel sunnil, mitte iialgi siis, kui keegi meid mangub.

 

 

 

Buduaarile Villult