BUDUAAR JA WIBO ESITLEVAD:

Osalemiseks täida ankeet SIIN! 

TINGIMUSED: 

1. KORRALDAJA 

1.1 Kampaaniat korraldab Buduaar Meedia OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Peterburi tee 81, registrikood 10960706, e-post [email protected] (edaspidi: Korraldaja). 

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID 

2.1 Kampaania “Uhke meigikoolitus Wibo toodetega ” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 15.07-15.08.2022 (edaspidi: Kampaania periood). 

2.2 Kampaanias osalemiseks tuleb end registreerida, täites ankeedi buduaar.tv3.ee lehel hiljemalt 14.08.2022 kell 23.59. 

Osalemiseks on vaja täita ankeet (kahe inimese kohta ühe korra). 

Võitja loositakse kõikide ankeedi täitjate vahel 15.08.2022.a. 

Kampaanias osalemisest on võimalik loobuda hiljemalt 14.08.2022 kella 23.59-ni. Selleks tuleb saata avaldus korraldaja e-posti aadressile [email protected] ning ankeet eemaldatakse hiljemalt 48h jooksul. 

2.3 Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda Buduaar Meedia ja partnerite töötajad. 

2.4 Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda. 

3. AUHINNAD JA AUHINDADE JAGAMINE 

Kampaanias loositakse välja üks meigikoolitus Wibo toodetega kahele sõbrannale. Koolituse viib läbi jumestuskunstnik Reelika Teder. 

Meigikoolitus toimub Peetris, Rae vallas (kuupäev kokkuleppeliselt).  

Auhind sisaldab:  

 • Meigikoolitust jumestuskunstnikult Reelika Teder. 
 • Kingikotti mõlemale sõbrannale. 

Auhinna võitjad avaldatakse 15.08.2022. 

Auhinna võitjatega võetakse personaalselt ühendust. 

Võitjad nõustuvad valitud partneritega koostööd tegema. 

Koostööpartnerid: 

 • Wibo (lisella.ee) 
 • Reelika Teder 
 • Eucerin 
 • Beautiful Me 
 • Wilkinson Sword 

Kingikoti täidavad: 

 • Wibo jumestustooted 
 • Beautiful Me rullmassaaži kinkekaardid (igale võitjale 6 korra kaardid, ühe kaardikomplekti väärtus 126 EUR) 
 • Eucerin tooted: Hyaluron-Filler päevakreem SPF15, Hyaluron-Filler silmaümbruskreem , Hyaluron-Filler hüaluroonhappega sprei (ühe komplekti väärtus 88,50 EUR) 
 • Wilkinson raseerija Intuition Sensitive Care süsteem, millel on kaasas ka reisikarp. Tootel on Buduaari ilulemmiku tiitel (auhinna väärtus 10 EUR). 

Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib anda auhinna järgmisele grupile. 

Võitjad peavad olema võimelised oma kuludega kohale tulema. 

Päeva kajastatakse TV3 Grupi meediakanalites. 

Võitjad annavad oma nõusoleku osaleda pildistamistel ja filmimistel ning ühtlasi nõustub fotode ja videomaterjali tähtajatuks kasutamiseks TV3 Grupi, Wibo ja Reelika Teder kanalites. 

Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. 

4. MUUD TINGIMUSED 

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt TV3 grupi isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (https://buduaar.tv3.ee/privaatsustingimused/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks) ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks. 

4.2 Isikuandmeid säilitatakse neli kuud alates kampaania võitja väljaselgitamisest. 

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja andmata ja võitjagrupile üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebilehe vahendusel. 

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. 

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Uhke meigikoolitus Wibo toodetega“ hiljemalt 10.08.2022 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. Buduaar Meedia lahendab pretensioonid hiljemalt 90 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.