PIILU SISSE! BUDUAARI ajakiri toob kevade!

Laura Nestor

Buduaar

Vaid paar nädalat enne kevade ametlikku saabumust on esimese kevadkuulutajana kohal Eesti naiste lemmikajakirja Buduaar kevadnumber.

Seekordse numbri kaantevahele mahub hulgaliselt moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone kogu maailmast.
Meie seekordseks kaanestaariks on sama päikseline naine nagu algav hooaeg ise – Hanna Liina Võsa, kellega räägime muuhulgas ka sellest, millised tõusud ja mõõnad on ta viimasel ajal seljatanud.


Käesolevas numbris ei saa me üle ega ümber ka algava hooaja iluhittidest. Ajakirjast leiad mahuka Buduaari ilulemmiku erileheküljed, millel pedab end üle 100 Eesti naise lemmiktoote.


Lisaks on meil veel hulgaliselt põhjalikke ilulugusid. Näiteks räägime sellest, mis toimub meie suurimas organis – nahas, siis kui sina, töötad, spordid või magad!


Veel räägime põnevalt sinu nähtamatust allkirjast- parfüümist ning loomulikult toome sinuni ka hooaja ilutrendid otse moelavadelt!
Moelehkülgedel katsetab meie moetoimetaja Liisa 5 stiilireeglit, mida algaval hooajal võib julgelt murda!
Veel piilume aasta naisartisti- Anna Kaneelina põnevasse riidekappi!

Seksi ja suhete lehekülgedel peatume sellisel põneval teemal nagu Sexfullness. Me kõik teame, mis on mindfulness, aga kuidas see kandub magamistuppa ja kuidas see meie suhtele kasuks tuleb?

Veel räägime sellisest põnevast teemast nagu Piiride kehtestamine- ja seda nii paari- kui ka pere- ja töösuhtes. Milleks meie piirid ja mis juhtub, kui sa oma piire ei kehtesta?


Suhetest ja naistest teeme juttu Pilvde all seriaalist tuntud Vladas Radvilavičiusega!

Anname nõu kuidas tänapäeva kiires maailmas leida AEGA ….kõige jaoks. Toome sinuni vahvad nippe, mis sul elu lihtsamaks teevad ja aega säästa aitavad.


Veel räägime sõltumatu naise staatuse saavutanud Merit Rajuga sellest, kuidas tänapäeval saada sõltumatuks…peaagu kõigest!

Oma „põhjaskäimise“ ja seeläbi enda leidmise lugu jagab ka koolitaja ja suhtumistreener Kati Suun, kes on tänaseks kogenud rohkem kui mõni meist terve elu jooksul.

Tutvustame sulle ka nelja naist- kes lähevad naerdes läbi elu ning kelle põhitööks on naermine ja naerutamine!

Kodulehekülgedel käime külas armastatud moefotograafi Laura Nestori imelises ja värviküllases kodus.

Lisaks räägime kevade hakul ka sellest, milliseid muudatusi oma toidulaual teha ning uurime personaaltreenerilt kuidas vormi saada ning jagame ilusa keha saladusi!