Värvikas Buduaari kevadnumbris säravad persoonid

Ootad juba kevadet? Ta on kohal! Juba sel nädalal saabub poelettidele täpselt nii särav ja põnev Buduaari kevadnumber kui algav hooaeg ise.  

Ootad kevadet? Ta on kohal! Poest leiad täpselt nii särava ja põneva Buduaari kevadnumbri kui algav hooaeg ise. 

Selle kolmesaja kuueteistkümne lehe vahele on mahtunud palju toredaid teemasid ja säravaid persoone. Sellele viitab ka meie ajakirja esikaas, mida kaunistab supernaine – Liisi Eesmaa. Kes Liisit ainult moekunstnikuna või saatejuhina teab, sel on kindlasti vaja kaaneartikkel läbi lugeda, sest põnevaid tegemisi jagub sel naisel küllaga.

Moodi mahub ajakirja kaante vahele veelgi. Näiteks Pariisis resideeruv moeajakirjanik Urmas Väljaots, haaras sule, et seletada seda, miks on disainerrõivad nii kallid. Miks siis ikkagi on nii, et kunsti ollakse nõus tuhandeid investeerima, aga rõivastesse mitte?

Rubriigis stiilne naine piilume Ilumessi korraldaja Katrin Pihela riidekappi. Moelehekülgedel tutvume ka moemaailma suurimate dünastiatega ning saame teada, mis on pariisitaride ajatu elegantsi saladus. Lisaks sellele heidame pilgu ka kevadistele moe- ja meigitrendidele ning jagame nippe kevadiseks ilurestradiks. Tippjuuksur Krista Adrat õpetab, kuidas viie minutiga kaunis soeng teha.

Kas oled kunagi mõelnud, et ehted ei olegi niisama ilusasjad, vaid et neil võib olla meie tegemistele ka suurem mõju? Just sellest, kuidas ehteid enda jaoks tööle panna, räägime kristalliterapeudiga.

Ägedaid mehi mahub meie kevadnumbrisse palju. Stiilse mehe rubriigist leiab seekord Elephants from the Neptune solisti Robert Linna, kes räägib sellest, kui oluline on tunda end hästi selles, mida teed ja mida kannad. Laulja Margus Vaheri meelitasime suhtelehekülgedele rääkima naistest ja armastusest. Kõige võimsama tunde üle arutab ka Kaido Pajumaa – seekord on teemaks sinu, minu ja meie maailm. 

Edukas blogija ja kirjanik Kadri Luik diskuteerib oma kolumnis iga naise kõige olulisema suhte – suhte iseendaga üle.  Artiklis “Appi! Ta vajab armastust” räägime paanilisest hirmust tõsisema suhte ees. 

Põnevat lugemist suhete ja seksirubriigist leiab veelgi. Nimelt rääkis Buduaar Eesti naistega ja uurisime neilt nende voodipartnerite arvu kohta. Eesti meestelt aga seda, kuidas nad oma oskusi voodis hindavad. Viimase vastused, nagu sa juba arvata võid, said eriti põnevad!

Ajakirja vahelt leiad ka mahuka BODY osa, kus on antud sõna ka Eesti ühe ägedamaile kolumnistile Susan Luitsalule, kes seletab ära, miks peaksid just SINA end oma kehas hästi tundma. Veel toome sinuni ühe tubli eesti naise kaalulangetusloo ning räägime sellest, kuidas hormoonid sinu elu tegelikult mõjutavad.

Looduslaps ja metshaldjas Mari Metsallik jagab aga teadmisi sellest, kui oluline on puhtus. Ägedaid ja tegusaid naisi on meie ajakirjas veelgi – nii jagab oma elu kuldreegliteks kujunenud tarkuseteri meiega Lea Dali Lion, imelist edulugu Euroopa kõige kõrgemast hoonest Eesti ärinaine Katri Teller, pesudisainer Kriss Soonik räägib oma lemmikutest ning kolm reisipisikuga nakatunud eestlannat jagavad lugusid oma ümbermaailmaseiklustest.

Ilusat kevadet!
TELLI BUDUAAR ENDALE KOJU! Kodutellijale soodsam hind, tee tellimus SIIN