BUDUAARI JUUBELINUMBER nüüd müügil!

Juba selle nädala lõpus jõuab poelettidele Buduaari ajakirja uus number, mis seekord on meie jaoks väga eriline - tegemist on ajakirja viiekümnenda numbriga!

Poelettidele on jõudnud Buduaari ajakirja uus number, mis seekord on meie jaoks väga eriline – tegemist on ajakirja viiekümnenda numbriga!

Buduaari juubelinumber pakub sulle kaanest kaaneni põnevat lugemist: moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone kogu maailmast! 

Meie piduliku ja särava ajakirja kaanepersooniks on Eesti üks kaunimaid ja ägedamaid naislauljaid Lenna Kuurmaa, kes avameeles intervjuus räägib  uue aasta ootustest ja oma soovidest.

Põnevaid naisi leidub meie ajakirjas veelgi. Enda garderoobi kõige säravamaid elanikke tutvustab meile Laura Põldvere ning ilu saladusi jagab tippmodell Karmen Pedaru.

Huvitavast elust maailmarändurina räägib eestlanna Kerli Nõu, kes on maailmale juba üle kümne tiiru peale teinud. Aja jagamisest töö- ja pereelu vahel räägib ainus naine Eestis, kes on juhtinud reklaamiagentuuri 20 aastat järjest – Heily Aavik.

Praktilisi soovitusi selle kohta, kuidas tuua alanud aastal enda ellu küllust, õnne ja armastust, jagab nõid Anete Kukk. 

Teeme juttu ka naisega, kes aitab saledaks süüa – toitumisnõustaja Signessa Kalmus! Rubriigis “Minu maailm” piilume aga Liis Lemsalu lemmikuid.

Suhete rubriigis uurime kuulsate paaride hea suhte saladusi…

 

… arutame räppar Henry Kõrvitsaga naiste ja suhete üle ning uurime, kuidas mees rääkima panna!

Veel toome sinuni loo kolmekümnendates naistest, kes räägivad avameelselt sellest, kuidas nad lõpuks leidsid tee iseendani. Uurime lähemalt ka seda, milliseid häireid toob endaga kaasa nutimaailma võidukäik ning kuidas kuu enda kasuks tööle panna!

Ka moest ja ilust ei saa me uue hooaja lävepakul ei üle ega ümber. Seepärast toome sinuni mahuka shoppingu, kaunid moeseeriad, kuumimad ilu-uudised ja nõuanded…

… ning moetrendid otse maailma moelavadelt.  

    

 

Säravat alanud aastat koos Buduaariga!

Digiajakirja saad lugeda ja tellida allpool.