BUDUAARI SÄRAV aastalõpu ajakiri

BUDUAARI SÄRAV aastalõpu ajakiri

Moeblogija Kätriin Kübar räägib enda lemmikutest artiklitest Buduaari november-detsember 2016 ajakirjas.

Särav ja sädelev pidudehooaeg jätkub – poodides on kuni 30. detsembrini Buduaari ajakirja aastalõpunumber, mis peidab endas nii ilu- ja moemaailma viimaseid trende, huvitavaid suhtelugusid kui ka nippe õnnelikumaks ja paremaks eluks. 

Meie seekordne kaanestaar on sama müstiline kui need viimased aastalõpukuud, sama särav kui detsembri pidudehooaeg ning sama maagiline kui pimedad talveööd – Nastja. Naine, kellega räägime nii saatuse muutmisest, armastuse leidmisest kui ka soovide täitumisest.

Suhtelehekülgedel räägime kahest uuest suhtetrendist. Nimelt kas teadsid, et on võimalus, et sinu mehel on emotsionaalne armuke? Just! Loe, millise naisega on tegu. Veel vaatame seda, kas ehk sina ei või olla suhtes valge rüütli rollis ehk päästjanaine?

  Ilu- ja moelehekülgedel tutvustame sulle hooaja kuumimaid ilu- ja moetrende. Rubriigis Iluankeet uurisime lauljatar Getter Jaanilt tema ilulemmikute kohta ning rääkisime Eesti oma maître des parfums‘i Kai Laidlaga põnevast lõhnamaailmast. Kas teadsid, et igal naisel peab olema viis erinevat parfüümi?

Moelehekülgedelt leiad nii välismaised kui ka kodumaised stiiligeeniusi. Piilusime nii stilist Jana Hallase põnevasse garderoobi kui käisime Varssavis kohtumas legendaarse disaineri Kenzo Takadaga!

Lisaks sellele anname sulle nõu, kuidas leida viimasel hetkel supersoodsaid reisipakkumisi ning soovitame lahedaid sihtkohti, mida järgmisena külastada!

  Käes on pidudehooaeg, mis eeldab suhtlemist ja uute tutvuste loomist ning kindlasti ka kopsakaid väljaminekuid sinu rahakotile. Ajakirjast leiad nõu mõlema osas! Veel uurime, kas osta oma korter või hoopis üürida ning vaatame üle, mida peaksid teadma enne, kui sotsiaalmeediasse postitad.

  

Toome sinuni ka põnevaid toitumis- ja terviseteemasid. Näiteks räägivad 12 Eesti naist kaalualandamisnippidest, mis 100% toimivad! Kõigi kokkajate rõõmuks on seekordses numbris ka Buduaari Gurmeekool, mis annab sulle inspiratsiooni jõululaua katmiseks. Veel leiad ajakirjast pühademeeleolulise shoppingu ja kingisoovitused sinu kallitele!

Piilu ka allolevast galeriist, millised põnevad teemad veel Buduaari ajakirja kaante vahele mahtusid ja ära unusta, et uus number jõuab sinuni juba jaanuari alguses!

Lk 135 leiad Ti Sento ehete kinkekaardi, millega saad üle 175 € ostu puhul hinnast 50 € alla! Pakkumise toob sinuni Glanz & Glamuur. Lisaks leiad seal restoran La Tabla ja Vaba Lava sooduskaardid.

 

 

 

 

 

Vaata, milline oli moeblogija Kätriin Kübara lemmilugu!

Sisukaid talveõhtuid koos Buduaariga!

Buduaar.ee