JAMIE pühadeajakiri on tulvil talvenaudinguid

JAMIE pühadeajakiri on tulvil talvenaudinguid

Nauding on pakkuda naudinguid! Just sellest ongi meie üheteistkümnes number pungil – naudinguid argipäevaks, pidupäevaks, pühadeks … lehitsed ja suu hakkab vett jooksma. On nii?

Nauding on pakkuda naudinguid! Just sellest ongi meie üheteistkümnes number pungil – naudinguid argipäevaks, pidupäevaks, pühadeks… lehitsed ja suu hakkab vett jooksma. On nii?

Alustame meie meeskonna lemmikretseptidest, mille oleme välja valinud kümne seni ilmunud Jamie ajakirjas ilmunud parimate retseptide hulgast, mis meid on kõige enam inspireerinud. Igapäevaseks kiireks ja tervislikuks menüüks pakub Jamie välja oma päevamenüü, mida täiendab terve rubriigi jagu eriti maitsvaid pajaroogi.

Kuna põhiosas keskendub number siiski saabuvatele pühadele, siis leiad sel korral ajakirjast hulgaliselt imelisi küpsetisi, kooke ja pudingeid – kui oled magusasõber, siis vaata kindlasti Veski Mati (lk 36), pirukate (lk 76) ja koogikeste (lk 82) lugusid!

Magusale tasakaaluks proovi kindlasti salateid ja mõnusaid lisandeid, millele maitsvate ja mahukate linnuliha- ning mereannilugude vahel omaette loo oleme pühendanud, sest on ju köögivili see, mis piduderohkel ajal seedimise korras ja tuju hea hoiab.

Kauneid pühi ja toredaid kokkamisi Jamie ajakirjaga!