Calvin Kleini sügiskollektsioon on inspireeritud tänavamoest

Naiste teksa moodi mõjutavad 90-ndate stiilis maskuliinsed lõiked. Sirge lõikelised seelikud ja mini teksaseelikuid on hea kanda saabaste ning tumedate sukkade või retuusidega. Kollektsioonist leiab sooje kampsuneid, kardigani stiilis jakke, keepe ning isegi pontšosid. Pealisjakid on inspireeritud meremeeste stiililist, mida on mõjutanud tänapäeva lõiked. Kollektsiooni (mis ilmub kolmes osas)  läbiv teema on tänavastiil (urban).

Kollektsiooni esimene teema –  EVERYDAY CITY, sisaldab jakke ning sulemantleid. Igapäevased matrejalid saavad asendamatuks taaselustatud lõigete ning aksessuaaridega. Kõiki riideesemeid on hea kombineerida teksadega. Värvid selles kollekstsioonis on peamised Calvini värvid: must ja hall, aga aksendiks on lisatud kollast, mereväesinist ning punastt.

Teine teema – NOT ONLY CITY. Igapäevasest riideesemest kuni glamuursete rõivasteni. Lihtsa lõikega jakk saab huvitavama varjundi erinevalt kasutatud materjalide, värvide ning detailidega. samuti leiab sellest kollektsioonist nahast jõuliste lõigetega rõivaid. Sinine jätkub koos mustaga, värvidest on lisatud veel ploomikarva lilla, roosa ning hall.

Kolmas teema – KHAKY’S CITY. See on teema, mille mõjutusi just teksade osas on näha olnud ka eelmistes kollektsioonides. See on kõige lihtsam teema selle sügis/talve kollektsioonis, millega võivad samastuda kõik. Seda kollektsiooni on väga kerge kanda ja sobitada, peamine värv on sõjaväe roheline koos khaki ja tume pruuniga –  toonid mis suurepäraselt sobivad teksadega.

Calvin Klein Jeansi esinduskauplusest on peale riiedeesemete võimalik leida ka erinevaid aksessuaare – kotte, kelli ning ehteid. Peale selle on 8. oktoobril tulemas poodi ka uus pesukollektsioon, mille heade lõigete, kvaliteetsete materjalide ning kirevate värvide seast peaks igaüks endale midagi sobivat leidma. 


Calvin Klein Jeansi esinduskauplus Narva mnt. 5
Foorum Keskus