Monton toob turule jalatsikollektsiooni

Baltika gruppi kuuluv moebränd Monton toob müügile oma jalatsikollektsiooni. Meeste ja naiste trendijalatseid pakutakse nüüdsest suuremates Montoni poodides Baltimaades, Ukrainas, Poolas ja Venemaal.  „Montoni jalanõud on disainitud viimaseid moetrende arvestades ning valik uueneb iga kuu,“ tutvustas Montoni brändijuht Kaie Kaas uudiskollektsiooni.

Jalatsivalikus on brändijuhi sõnul esindatud nii veidi klassikalisem disain kui ka hooaja pööraseimad trendikingad-saapad. Naistele pakub Monton sel sügisel seksika ja ülinaiseliku joonega kingi. „Fookuses on platvorm ja ülikõrge konts ning lahtise ninaga king-saapad,“ räägib Kaie Kaas. Sügistalvise meestemoe julge disainiga jalatsid on läbi filtri ka Montoni kollektsiooni edasi kantud. Meeste jalatsivalikus on esindatud nii klassikaline king ja saabas kui ka mugavad casual-jalanõud mõnusamaks äraolemiseks.

Jalanõude värvivalik astub Kaie Kaasi sõnul ühte sammu Montoni kollektsiooniga, kus sügistalvel on esindatud jõulised värvid nagu sügavmust, punane, lilla, kõikvõimalikud metalliktoonid ning musta-valge kombinatsioonid. Tooted on valmistatud hooaja moodsamatest materjalidest nagu lakknahk, satiin ja samet. Jalatsikollektsiooni disaineriks on Montoni disainer Leana Salvet.