Iseenda armastuse shokolaad

Mulle meeldib vaadata, kuidas su keha liigub. Sa oled niivõrd ilus; tahan sind tugevasti kaisutada ja hoida su südant oma südame lähedal. Kui sa sööd shokolaadi või naudid mõnda oma lemmikpala, siis mind iga kord hämmastab see, kuidas su keha sellele vastab.

 Sa avaned ja sulad just kui armastus ise oleks sinusse sisenenud. Vahel ma isegi kuulen seda naudingut vallandumas su huultel. Ja siis ma mõtlen, miks küll peaksid sa kunagi üldse valima elada teise tundega, kui olles niivõrd avatud armastusele kui hetkedel, mil sa shokolaadi naudid. Ma mõistan, et sa ei saa päevast päeva süüa võrratuid maiuspalu, kuid ma mõtlen, milline oleks su elu siis, kui sa hingaksid ja tunneksid sarnast jumalikku naudingut liikumas oma kehas igal hetkel iga päev.

 

Minnes sügavale oma südamasse, tunned sa alati armastust. Sa tunned seda, sest kõige sügavamal tasandil oledki sa armastus ja sinu südame ainus tõene soov on armastada ja olla ise armastatud. See sama soov on igas inimeses.

Pettumuste ja haigetsaamiste tulemusena on võimalik, et oled püüdnud oma ellu ja suhetesse luua sõltumatust ning ehitanud oma südame ümber tara. Isegi kui vahel see sulle kasulik on, siis aja möödudes võib see muunduda müüriks, mis üksnes ei hoia tagasi armastust, mida sa tahaksid endast välja anda, vaid ka müüriks, mis ei lase ligi armastust, mida sa südames nii väga tunda ihkad. 

Saladus peitub armastuse valimatus välja- ja sisselaskmises. Lähisuhtes või ilma lähisuhteta. Selle asemel, et kaitsta oma südant müüridega, saad sa õppida oma keha avama just kui see oleks üks suur süda, haavatav ja tulvil armastuse joovastavast eluenergiast. Ja just see on positsioon, millelt kiirgub sinu tõeliselt armastav olemus ja mis kutsub ja hoiab sinu juures mehi, kes on võimelised vastama sinu südame sügavaimatele soovidele.

Kui sa praegu sisse hingad, kas õhk, mis sinusse liigub, on pehme kui sametine armastus? Kas sa hingad sarnase avatud naudinguga, kui sa hingaksid siis, kui sinu poolt armastatud mehe keha suruks õrnade liigutustega vastu sinu keha? Või oled sa pinges ja tunned emotsionaalset eraldatust, lootusetust ja üksindust?

Oled sa üksi või lähisuhtes, sinu hingeline kui ka seksuaalne vabadus nõuavad igapäevast kogu kehaga väljendatud armastuse jagamist ja vastuvõtmist. Vastasel juhul närbub sinu sära just kui kastmata jäänud lill.

Kujuta end väga mugavalt istumas. Sinu käes on su lemmik magustoit – topelt shokolaadijäätis pähklitega. Sa asetad esimese lusikatäie huultele. Shokolaad sulab su keelel täites lainena kogu suu magusa täiusega. Suled silmad ja naeratad. Nii hea… armastuse võrratu avarus liigub läbi kogu su keha. Sinu keha hingab shokolaadi aroomi, samal ajal kui pehme jäätis su huultel sulab. Neelates endasse shokolaadi täiuslikku tekstuuri, läbistavad su varbaid ja sõrmeotsi mõnuvärinad.

Sa tahad endasse veelgi enam seda tunnet, paned jäätise kõrvale ja tõused püsti. Sa otsustuad end shokolaadihullusele täielikult üle anda, lubades oma kehal veelgi enam avaneda.

Elektrina läbistab energialaine su keha viies sind veelgi sügavamale, tunnetades nüüd mõnuhaistinguid segunemas seksuaalenergia erksusega üle kogu su keha. Su puusad liiguvad ja sõrmeotsad puudutavad meelalt su jalgu. Sa oled liikunud juba palju kaugemale lihtsast shokolaadinaudingust, tunnetades kasvavat iha armastuse vallapäästmiseks oma kehas.

Võimalik, et sa viskud diivanile kirest niiskena, metsikuna ja puudutad oma reitevahe. Keel liigub üle huulte igatesedes enamat, tahtes endasse rohkem täidetust. Täidetust läbi su suu, sinu kõhu. Just kui liblika tiivad avanevad ja sulguvad su reied samal ajal kui sa end puudutad, alistudes avatusele, mida tunned kasvavas energia ja iha keerises.

Ja võimalik, et sa tunnetad sel hetkel häält oma südames. Vajadust sügavama puudutuse järele. Veel enam kui mõnu ja energiat, vajad sa armastust. Ja mitte lihtsalt vanemate või sõprade armastust. Ei, sa tahad tunda, kuidas sind armastab kõige kirglikumal moel siira ja sügavalt avatud südamega mees. Sa tahad, et ta näeks, milline sa tegelikult oma südames oled ja ihaldaks sind sellisena. Sa tahad, et tema armastav südameiha ja mehelik jõud, siseneksid sinu sisemusse, avades su südame sügavaimad kihid päästes valla sinus peituva jumaliku armastusvoo.

Vahel, sa igatsed tema järele väga. See ei ole isegi kindel mees, vaid pigem maskuliinne armastus kehastatuna. Jõuliselt siseneks see sinusse, sunniks sind õrnalt avanema naudingutele, ülevoolavale armastuse tundele, kindlalt nõudes, hetkekski peatumata. Sa hingad sügavamalt, tunned, kuidas kogu su keha lainetab. Tunned tema raskust sind avanema sundimas ja täitud täielikult armastuse üleküllusega.

Vastupanu on sulanud, piirid on haihtunud ja mõnu sunnib su keha avanema üha enam ja enam. Su nägu on niiske, reied märjad, kõhus on taevalik tunne. Piiritu. Ainult armastus, ainult avatus, ainult täius.

Pärast sellist avanemist, tunned kuidas oled läbi immutatud armastuse alati kohalolevast puudutusest kogu päevaks. Kodus mõnuledes või tegeledes pooleli jäänud töödega, liiguvad su puusad just kui aasal avanevad lilled. Taevas ja tähed keerlevad su kõhus. Sinu süda on sügavam kui ookean. Nõusid pestes või sõbrannadega juttu rääkides, kiirgub armastus igast sinu liigutusest. Sa särad ja oled elus.

Shokolaad ja hea mees võivad küll õhutada sinu südant alistuma, kuid koos või ilma usaldusväärse kaaslase ja maitsva magustoiduga, on oma keha piiritu nautimine täieliku armastusena väljendatuna ainus tõeline viis, elamaks tasakaalus sinu südame sügaivamate ihadega.