Danceacti treeningutest blogija valitud! Loe Anu kirja

5 kommentaari
Danceacti treeningutest blogija valitud! Loe Anu kirja

Nagu vanarahvas ütleb, kes otsib see leiab. Nii leidsime ka meie. DanceAct Tantsustuudio koostöös Coca-Colaga pakkus ühele Buduaari lugejale võimaluse treenida kuni aasta lõpuni DanceActi parimate treenerite käe all ja samal ajal pidada oma blogi Buduaari portaalis. Kirju saabus palju, toredaid kandidaate oli ka palju ning seetõttu oli lõpliku valiku tegemine päris keeruline. Kuid üks enesetutvustus paistis teistest rohkem silma ja nii saigi 25aastasest Anu Baraninist meie uus blogija.

Nagu vanarahvas ütleb, kes otsib see leiab. Nii leidsime ka meie. DanceAct Tantsustuudio koostöös Coca-Colaga pakkus ühele Buduaari lugejale võimaluse treenida kuni aasta lõpuni DanceActi parimate treenerite käe all ja samal ajal pidada oma blogi Buduaari portaalis.

Kirju saabus palju, toredaid kandidaate oli ka palju ning seetõttu oli lõpliku valiku tegemine päris keeruline. Kuid üks enesetutvustus paistis teistest rohkem silma ja nii saigi 25aastasest Anu Baraninist meie uus blogija.

Alates 8. oktoobrist hakkab Anu käima DanceActi tantsustuudio Contemporary Jazzi  ja balleti treeningutes ning korra nädalas jagab ta oma mõtteid ja emotsioone Buduaari lugejatega. Soovime Anule edu ja loodame, et ta suudab oma entusiasmiga nakatada ka teisi Buduaari lugejaid. Eelkõige aga neid, kes on tantsutrennidesse kõhklusega suhtunud. Tantsimine on kindlasti üks lõbusamaid viise enda liigutamiseks ning toob pimedatesse sügisõhtutesse ohtralt positiivseid emotsioone.

Kuid selleks, et Anuga paremini tuttavaks saada lisame lõigu tema saadetud kirjast.

Tere, armas Buduaari meeskond!

Facebook’i kaudu jõudis minuni äärmiselt huvitav info, kus Buduaar otsis blogijat ja mitte tavapärast, vaid suuresti  tantsuhuvilist, kes oskaks ja tahaks end DanceActi tantsustuudios proovile panna ning boonusena seda kõike ka Buduaari lugejatega jagada.
Esialgu pakkusin seda suurepärast võimalust headele tuttavatele. Kõik, kellele rääkisin, kiitsid mu pakkumist ja lubasid mõelda, kuni üks töökaaslane küsis minult, miks sa ise ei kandideeri?
Mitmeks päevaks jäi see mõte mind kummitama ning viimasel hetkel otsustasin, et kõikidele tuttavatele olen ma oma tantsuvaimustusest rääkinud küll ja rohkemgi veel, rõõmuga jagaks oma kogemust ka teistega.
Minust siis nii palju, et olen 25-aastane aktiivne pealinna neiu, parajalt spontaanne, positiivse ellusuhtumise ning kreatiivse loomuga. Naudin kvaliteetset muusikat, visuaalkunsti ning teatrit; kirjutan omatarbeks ning vahepeal ka vabatahtlikuna Jazzkaare veebi;  mind on alati paelunud tants ning kõik sellega seonduv. Liikumine, kui selline, on mu jaoks kogu elu olulise tähendusega olnud.
Miks just mina peaks valituks osutuma? Vastus on lihtne, sulg mul lippab ja motivatsioon trennis käia on laes. Lisaks olen ma suutnud oma vaimustuse ning entusiasmi abil juba mitu tuttavat tantsima meelitada ja oma otsust pole veel keegi kahetsenud.

Cheers,

Anu