NEED ON BUDUAARI LUGEJATE elu kõige piinlikumad hetked

NEED ON BUDUAARI LUGEJATE elu kõige piinlikumad hetked

Päevad pole vennad. Iga päev juhtub kellegagi meist mõni veider asi: me kas ütleme mõtlematult midagi, mis kõla saades hoopiski teise kuju võtab, või on mõtted parasjagu nii okupeeritud, et komistame tänaval kellelegi kogemata otsa. 

Päevad pole vennad. Iga päev juhtub kellegagi meist mõni veider asi: me kas ütleme mõtlematult midagi, mis kõla saades hoopiski teise kuju võtab, või on mõtted neid parasjagu nii okupeerinud, et komistame tänaval kellelegi kogemata otsa. 

Pühapäeval postitas kuulus blogija ja kirjanik Jenny Lawson Twitterisse ühe enda piinliku momendi: 

“Lennujaama kassiir: “Turvalist lendu teile.” Mina: “Teile kaa!” Ma ei saa enam iial sinna lennujaama minna.” 

Tema jälgijad võtsid kätte ning asusid naisega endi piinlikke momente jagama. Selle tulemusel kogunes kokku palju naljakaid ja piinlikke ülestunnistusi: 

“Leinava perekonna liige tänas mind kunagi matusel osalemise eest. Mina vastasin: “Ei, aitäh TEILE!” Väga piinlik!” 

“Saatsin ülemusele esimesel tööpäeval sõnumi “Lähen välja, armastan sind!”. Tegelikult oli see mu kallimale mõeldud…” 

“Minu poole kõndis pime mees. Ütlesin talle igaks juhuks, et olen temast paremal. Olin tegelikult vasakul. Ta parandas mind.” 

“Minu näidendi lavastaja palus publikul endi mobiiltelefonid ja vibraatorid välja lülitada, tegelikult tahtis ta muidugi öelda, et pange oma telefonid vibratsiooni peale.” 

“Istusin kogemata valesse autosse. Rääkisin parasjagu telefoniga ja selle auto juht ootas, kuni olen oma kõne lõpetanud, enne kui midagi ütles.” 

“Töövestlus sai läbi, tõusin püsti, surusin kõigil kätt ja kõndisin otse riidekappi.” 

Nüüd on meie kord sama teha! Millised on olnud buduaarikate kõige piinlikumad hetked? Millised momendid sul enda elust meelde tulevad? Pane need siia kommentaariumisse kirja! 

Piinlikke seiku ootame loo kommentaariumisse 12. novembrini ja siis läheb kõikide kommenteerijate vahel loosi väga mõnus auhind – võitja saab ühe meie ajakirja aastatellimuse vabal valikul või siis Buduaar Body või Buduaar Teen märkmiku, mis õige pea poelettidele jõuab! Valida on võimalik kolme erineva ajakirja vahel, kas ajakiri Buduaar, Buduaar TEEN või Jamie – igale maitsele midagi! Täida kommentaari kirjutades kindlasti ka e-maili kastike, et saaksime sinuga vajadusel hiljem ühendust võtta!  E-mail ei ole teistele lugejatele nähtav ja seega on võimalik lisada oma kommentaar anonüümselt varjunime all.

Ja lõpetuseks veel üks piinlik seik ühe Lawsoni fänni poolt: 

“Vabandasin naise ees, kellele poes peaaegu otsa koperdasin. See oli minu enda peegeldus. Olin äsja juuksed blondiks värvinud.” 

 

Täname kõiki lõbusate piinlikke hetkede jagamise eest! Auhind kuulub Liinale, kes rääkis loo sünnitusmajast ning lisas selle 5.novembril kell 14.15. Vali välja auhind ja kirjuta meile info at buduaar.ee. Saadame võiduteate ka sinu emailile.

 

 

Buduaar.ee