ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 10.-16.02 prognoos

ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 10.-16.02 prognoos

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale.

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

Kuna 17. veebruaril algab kolmenädalane Merkuuri retrograadne periood, mis ei soosi uusi alguseid, siis tasuks enne seda võimalikult palju ära teha. Kõik, mis on juba alustatud, peaks siis kenasti laabuma, kuigi väikeseid takistusi või viivitusi võib tavalisest rohkem ette tulla.
Kõige töökamad ja asjalikumad päevad oleksid ilmselt 10. ja 11. veebruar, kuid samas tekib ka vastuolusid kergesti, sest inimesed saavad üksteisest valesti aru ja nii mõnigi inimene võib muutuda tõeliseks tähenärijaks. 11. veebruari hommikupoolne aeg võiks siiski olla üsna produktiivne.

12. ja 13. veebruar on natuke laisemad päevad. Väga kerge on kiusatustele järele anda… Goodbye dieedid ja isiklikud eelarved!

14. ja 15. veebruar on sellest nädalast selgelt parim aeg uuteks algusteks. Reedene Valentinipäev loob suurepärased eeldused nii tähistamisteks kui sügavamate teemade arutamiseks. Oma tegelikke tundeid on nii endale kui teistele kergem tunnistada. Nii nagu reedel, on ka laupäeval õhus kirge, mis õhtuks võib oma intensiivsuses isegi mõningaid konflikte tekitada. Aga vahel ongi vaja üht väikest lahingut, mis õhu klaariks lööks.

Astroloog Triin Tobber