Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Esmaspäev, 17. veebruar

Väino, Väinu, Salmo 

Telesaated
TV3
 • 00:30 Hawaii 5-O
 • 01:25 Rosewood
 • 02:20 Kinni
 • 03:10 Laser
Lisaks..
TV6
 • 03:35 Power Hit Radio
 • 23:10 Suure paugu teooria
 • 23:40 Pintsaklipslased
 • 00:35 MacGyver
Lisaks..
3+
 • 01:30 Однажды в России
 • 02:30 Радио ”Волна”/Новости Delfi
 • 05:00 Радио "Волна"
 • 06:30 Мир наизнанку
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Supp, mida sulle serveeritakse, on täna natuke liiga kuum. Lase sel jahtuda enne kui sööd, sest nagu ikka tulist suppi süües saad eelkõige kannatda sina ise.

Horoskoop sõnn

Sa oled täna enda üle uhke ja selleks on ka põjjust. Ära siis unusta neid, tänu kellele saad uhkust tunda, sest nemad sillutavad su teed ka edaspidi.

Horoskoop kaksikud

Armuasjades oled sõiduvees, aga rahaasjad kipuvad lohakil olema. Ära peida pead liiva alla vaid vaata otsa oma rahalisele seisule- numbrid kokku arvutada on ainus viis enesekindlus taastada ja õiges suunas liikuma hakata.

Horoskoop vähk

Täna elad endiselt sõbrapäevamullis ja naudid tähelepanu. Ära lase end hullutada kellelgi, kes on mängur ja lisaks ka väga suure jutuga.

Horoskoop lovi

Õppetunnist saab alles siis õppetund, kui sa ise selles õppetundi näed. Mõtle hoolikalt, mida sa möödunud nädalalõpus õppisid ja tee sellest omad järeldused, et aasta pärast sõbrapäev oleks teistsugune.

Horoskoop neitsi

Sinu sügavad tunded ei pane teist inimest sama tundma- mõtle rahulikult läbi, kas sinu silma särama panev horisont on ikka see, kuhu tasub suunda võtta, sest sinnapoole liikudes on vägagi tõenäoline, et horisont hakkab oma nägu muutma.

Horoskoop kaalud

Hea söök ja hea seks on praegu sinu parimad lohutajad ja edasiviijad. Ära hoia kinni minevikus, proovi midagi uut!

Horoskoop skorpion

Kui minevik kummitab, siis ei ole selles minevik süüdi vaid ikka sina ise. Las lahti emotsioonid, mis sind minevikus kinni hoiavad. Kui vaja, kasuta terapeudi abi, aga midag pead sa ette võtma, muidu tuleb kevad samasugune nagu sügis.

Horoskoop ambur

Sinu mõttejõud on lihtsalt hämmastav ja sa suudad hetkel sääsest elevandi teha. Muretsemiseks ei ole siiski liiga palju põhjust, sest asjad lähevad nagunii täpselt sedaviisi nagu nad peavad minema- sinust liiga palju ei sõltu!

Horoskoop kaljukits

Unustasid kellegi tähtsa päeva ära? Sulle on see ebaoluline aga talle väga oluline ja seetõttu võib see ka sinu tulevikku ebamugavamaks muuta. Siin kehtib reegel, et parem hilja kui mitte kunagi.

Horoskoop veevalaja

Mängid kassi-hiirt? Ja kuhu sa sellega jõuda kavatsed? Kui sa ise tahad alati seda, mille nimel tuleb vaeva näha, siis ära eelda, et kõik on sellised. Võib olla tasuks siis väikseid märke endast välja saata, et vastaspoole motivatsioon ei raugeks?

Horoskoop kalad

Ole tööl edulaines ning suudad teisi inimesi endaga kaasa liikuma panna. Et edulaines püsida, on oluline jätkuvalt kaugemale vaadata, aga keegi üritab anda endast parima, et sa nina ette vaataks ja võib olla ka seetõttu laineharjalt kukuks.

Jälgi meid: