ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 15.-25. jaanuari prognoos

Buduaar

Triin Tobber

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada sinu oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

15.-26. jaanuar
Kuuvarjutuse mõjul võivad emotsioonid olla endiselt nagu Ameerika mägedel, aga vaikselt hakkab see plahvatusohtlikkus vaibuma. Ekstreemseid sündmusi ei ole enam nii palju, kuigi järelmõjud veel kestavad.
Soodsad ajad algusteks:
15. jaanuar – kuni 14.00 on väga suurepärane aeg igasugusteks otsusteks seoses näiteks õppimisega või reisimisega. Sa ei jäta ühtegi detaili kahe silma vahele ja teed kõike nii hästi kui vähegi võimalik. Algatatud ettevõtmised toetavad uute oskuste ja teadmiste omandamist ja kontaktide loomist.

18. ja 19. jaanuar – õhus on kirge ja elektrit, aga praegu alustatud ettevõtmised võiksid olla palju parema tulemusega kui näiteks reedel, mis võis tuua hiliste tundideni ootamatusi. Eriti soodsate mõjudega on laupäev, sest siis on kergem teha suuri muudatusi oma elus. Abi võib tulla sealt, kus oodatagi ei oska. Aga ka pühapäev tõotab ettevõtmistele pikaajalist edu ning annab juurde sihikindlust ja enesedistsipliini. Ole enda ja teiste suhtes aus ning lase välja see, mida oled laua enda sees hoidnud!

22. ja 23. jaanuar – kui nädala algus võis teha natuke liiga uljaks ning asjad ei saa päris sellise lõpu nagu oodatud, siis kolmapäeva-neljapäeva ettevõtmised on tunduvalt parema potentsiaaliga. Just 22. jaan. on hea aeg selguse loomiseks suhetes ja rahaasjades, aga mõlemad toetavad enesedistsipliini, ratsionaalsust ja sihikindlust. Kuna 23. jaanuar juhtub olema ka kaduneljapäev, siis oleks see ideaalne päev kas kaalulangetuse alustamiseks, koristamiseks või üleüldse tarbetutest asjadest vabanemiseks. Suudad olla palju meelekindlam ja plaanist kinni pidada.
25. jaanuar – noorkuu ja ühtlasi ka hiina kalendri järgi uus aasta annab väga hea tõuke uue lehe keeramiseks. Kogu päev võiks olla positiivse energiaga ning inimesed on valmis katsetama midagi uut ja isegi riskantset. Ideedest ja ettevõtlikkusest puudu ei jää. Uue aasta lubadusi ja soove ei tohiks jätta liiga hilisesse õhtusse, sest suurem võimalus täituda siis, kui need on tehtud enne kella 21.00.

Astroloog Triin Tobber