ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 24.02- 1.03 prognoos

ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 24.02- 1.03 prognoos

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale.

Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

Endiselt saab kogu oma hajameelsuse ja muud apsakad retrograadselt liikuva Merkuuri süüks panna, mis tekitab sekeldusi kokkulepetes, reisil ja seoses mobiilide,arvutite ja autodega. Eriti oluliste alguste ja suuremate ostudega tasuks oodata kuni 10. märtsini, aga juba poolelioleva lõpetamiseks ja vana ümbertegemiseks on praegu ideaalne aeg.
Nädala algus (kuni teisipäev kell 15.00) annab hea tõuke teha midagi sellist, milleks on vaja nii loovust kui vaistu, samas ka füüsilist jõudu ja ettevõtlikkust. Mõni vana unistus võiks teoks saada , sest õhus on lootust ja positiivsust.
Kolmapäev-neljapäev võivad samuti kujuneda üsna tegusateks, aga samas on oht, et suure rahmeldamise käigus läheb mõni asi katki või pöörad kellegagi tülli.

Nädalalõpp (reede kuni pühapäev kell 16.00) on taaskord eriliselt heade planeediseisudega. Uute lepingute puhul tasuks küll kõik sada korda üle kontrollida, aga muidu on see soodne aeg nii raha kui armastuse seisukohast. Oskad häid asju nautida ja elust rõõmu tunda. Armukadedus võib veidi pead tõsta, aga paljud asjad saavad selgemaks ja lõpptulemusena rahuldustpakkuvamaks.

Astroloog Triin Tobber