ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 3.- 9. veebruari prognoos

ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 3.- 9. veebruari prognoos

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

Selle nädala parimad algused jäävad nädala lõppu reede õhtust pühapäeva õhtuni (kuni kell 18.00).

Ka nädala alguses on soodsaid võimalusi, kuid need puudutavad pigem vana edasiarendamist kui suure hurraaga algusi. Näiteks 3. veebruar võiks tuua konkreetsust suhetes või rahaasjades ja 4. veebruar soodustab originaalseid lahendusi vanadele probleemidele, hea võimalus rutiinist välja tulla. Samas jälle on mõlemal päeval oht suhtlemisel teineteisest mööda rääkida ja sellel pinnal võib hiljem tülisid tekkida.
Parem räägi teistele oma uutest põnevatest ideedest 5. veebruari hommikupoolikul. Üllatused ja muudatused toovad siis pigem head.

Alates 6. veebruarist hakkavad emotsioonid nagu tormilained vahtu pritsima ja mida lähemale 9. veebruari täiskuule, seda enam õhk elektrit täis on.

Samas võiks 8.veebruar oma toetavate planeedienergiatega anda hea tõuke annete väljendamiseks. Lõvi täiskuu võiks tuua mängulisust, sära ja isegi glamuuri. Julge oma kestast välja tulla, kanna riideid, mida muidu ei julge ja usu iseendasse! See energia kannab sind ka pühapäeval, aga arvesta sellega, et Lõvi eneseuhkust on kerge solvata. Tuleta endale meelde, et elu on kõigest mäng!

Astroloog Triin Tobber