ASTROLOOG TRIIN TOBBER: milliseid võimalusi toob meile 9.-15.03

Buduaar

Triin Tobber

Siin on väike spikker universumi rütmidesse, et oma tegemisi paremini ajastada ja valida olulisteks algusteks sobiv päev:

Retrograadse Merkuuri periood, mis tekitas paljudel paksu pahandust nii reisimisel, kaupade tellimisel või erinevates kokkulepetes, saab küll 10. märtsil otsa, aga selle järelmõjusid võib natuke tunda olla. Esmaspäev-teisipäev soosivad veel vanade asjade lõpetamist.
Nädal algab supertäiskuuga Neitsis, tähistades olulist kulminatsiooni eriti just selle märgi esindajate jaoks. Vajadus on selguse ja võimalikult täpse info järele, kuid seda pole lähiajal kerge saada. Ühed on optimistlikumad kui peaks, teised jälle näevad olukorda mustemates toonides kui see tegelikult on.
Esmaspäeva õhtu ja teisipäeva hommik võiksid olla üsna hea energiaga, kuid suuremad ja olulisemad algused tasuks lükata nädala lõppu. Just eriti reede, kurikuulus 13. kuupäev, võiks olla seekord heas mõttes eriline päev. Saad hakkama ükskõik millega, kui väga tahad. Peale tahtejõu on vaja ka natuke kavalust ja intuitsiooni. Kirglik suhtumine iseloomustab ka laupäeva ennelõunasel ajal alustatud ettevõtmisi. Pühapäeval tasuks veidi rahulikumalt võtta.

Astroloog Triin Tobber