ASTROLOOG TRIIN TOBBERi uue nädala prognoos 16.3 – 22.3

Buduaar

Triin Tobber

Igas kriisi leidub potentsiaal kasvuks ja arenguks.

Nii ka selles – on see rohkem tähelepanu oma kallitele inimestele, tervise eest hoolitsemisele või hoopis igapäevastele harjumustele, mida oleks juba ammu pidanud muutma. Loomulikult on selline erandolukord suur väljakutse, aga samas pakub ka võimalust loominguliseks lähenemiseks.

Nädala algus viitab lahkhelidele, mida saab pidada egode konfliktiks. Mõlemad osapooled kipuvad kinni jääma oma senistesse tõekspidamistesse ja usuvad siiralt, et vaid temal saab olla õigus.
Esmaspäeva õhtust (18.30) alates kuni kolmapäeva õhtuni on aga hoopis soodsamad seisud, sest kõik liigub ja areneb korrapärasemalt. Jah, vabadusi võib olla vähem, aga samas on see sobiv aeg korra ja süsteemi loomiseks. Kindlasti aitab see erinevate piirangutega paremini kohaneda ja plaane ümber teha. Loomulikult on ka siin omad katsumused, aga paremini saavad hakkama need, kes suhtuvad olukorda ratsionaalsemalt ega lase emotsioonidel enda üle võimust võtta.
Neljapäeva hommik võib tuua ootamatusi ja kogu päeva jooksul on kange kiusatus senistest raamidest välja murda ning veidike mässata. Ükskõik missuguses eluvaldkonnas. Eriti võib see puudutada suhteid ja rahaasju ning ka reedel on oht, et impulsiivset käitumist võib hiljem kahetsema hakata. Aktiivsus suureneb, aga samas ka liigne uljus. See muidugi käib kevadise pööripäeva juurde, et veri vemmeldab ja lootused on kõrgele kruvitud.

Uuteks algusteks sobib kõige paremini nädalalõpp alates 21.märtsi pärastlõunast (14.30) kuni pühapäeva õhtuni. See on suurepärane aeg loomingulisteks projektideks, mõtte- ja kirjatööks. Info liigub kiiremini ja seni võimatuna tundunud olukorrale leidub originaalseid lahendusi. Lase fantaasial lennata! Ka kaastundlikkust ja mõistmist on rohkem ning see võiks olla sobiv aeg veidi katkiste suhete lappimiseks.

Astroloog
Triin Tobber