10 nippi, kuidas tüütutest vinnidest vabaneda

Paljusid inimesi kimbutavad tüütud vinnid, mis meele kurvaks teevad. Kuid on olemas mõned nipid, mis aitavad neid eemale hoida. 

Paljusid inimesi kimbutavad tüütud vinnid, mis meele kurvaks teevad. Kuid on olemas mõned nipid, mis aitavad neid eemale hoida. 

1. Koori oma nahka mitu korda nädalas

Proovi poest ostetud koorijatele vahelduseks seda lihtsat ja tõhusat kodust nippi: Pane peopesale pisut soola (mitte jämedat!), lisa niipalju sidrunimahla, et sool oleks märg. Hõõru seguga nahka 2-3 minutit ja juba mõne päevaga näed, kuidas nahk on puhtam ja säravam. NB! Parima tulemuse saad naturaalse sidrunimahlaga.

 

2. Õige meigieemaldaja

Kui kasutad meiki, soovitan kasutada õlivaba meigieemaldajat. Vistrikulise naha puhul tasub õlide kasutamisega tagasihoidlik olla. 

 

3. Niisuta!

Kasuta õlivaba niisutavat näokreemi. Näo liigne kuivatamine ei tee lõppkokkuvõttes midagi head. Ükskõik kui vinniline su nahk ka poleks, niisutada tuleb ikkagi.

 

4. Kasuta näovett

Ei tasu alahinnata puhastava ja värskendava näovee mõju nahale. Pärast pesemist kasuta vähemalt kord päevas ka spetsiaalset näovett, see aitab nahal kiiresti õige pH-tasakaalu taastada.

 

5. Joo vett!

Unusta limonaadid ja pakimahlad – neis on liiga palju suhkrut. Joo palju vett ja näed, kuidas nahk hakkab paranema. 

 

* Ülejäänud 5 nippi loe tüdrukuteajakirjast Buduaar TEEN.

 

Triin Tulev