5 LIFE HACK’I, mis muudavad su tegemised lihtsamaks!

Life hacks on Buduaar TEEN'i ajakirjas uus rubriik, mis toob välja või tuletab meelde vanu nippe, mis muudavad meie igapäevased tegemised hõlpsamaks ja lihtsamaks.

Life hacks on Buduaar TEEN’i ajakirjas uus rubriik, mis toob välja või tuletab meelde vanu nippe, mis muudavad meie igapäevased tegemised hõlpsamaks ja lihtsamaks. Siin on viis nippi, mis on pärit viimasest Buduaar TEEN mai-juuni ajakirjanumbrist. Et leida aga rohkem nippe, vaata lähemalt ajakirjast!

  • Raske ärgata? Uuringud tõestavad, et pannes äratuskellahelinaks oma lemmiklaulu, kujuneb ärkamine hulganisti hõlpsamaks! Proovi Coldplay laulu „Viva La Vida” või vanakooli Kool & the Gangi lugu „September Love”.
  • Tunne end hommikul värskena, juues sidrunivett! Pigista sidrunimahla veega klaasi ning joo see enne hommikusööki ära. Nii ärkad üles nii sina kui sinu organism. PS! Sidrunimahl ja C-vitamiin teevad pai sinu näonahale.
  • Küünlavaha sattus sinu lemmikteksadele? Lase sel kuivada ning hiljem kasuta triikraua- ja salvrätikutrikki. Nimelt paiguta salvrätik pleki peale ja pleki teisele poolele samuti. Triigi teksasid läbi pabersalvräti. Näed, kuidas salvrätt küünlavaha endasse imeb? See toimib! (PS! Kutsu vanem appi!)
  • Suvi ja päikeseprillid käivad käsikäes, aga sinu prillide sangad on väsinud ning ei taha kuidagi peas püsida? Pane natuke läbipaistvat küünelakki sangadel asuvatele kruvidele. See peaks muutma need tugevaks ja prillid ei tohiks enam peast kukkuda.
  • Kui sa kogemata sulged internetis vaheakna, siis tea, et vajutades korraga klahve Ctrl/Shift/T, avaneb sinu vaheaken taas.