5 MÄRKI, ET SU CRUSH on totaalne pleikar

Näed koolis koridoril oma silmarõõmu ja sul läheb seest õõnsaks? Tunned, et liblikad lendavad su kõhus ja mõtled ainult temale? Jah, oled leidnud endale crushi, ent nüüd pead olema kindel, et see kutt oleks aus poiss, mitte aga pleikar. Siin on sulle viis punkti, mis aitavad leida vastuse, millise kutiga on tegu.

Näed koolis koridoril oma silmarõõmu ja sul läheb seest õõnsaks? Tunned, et liblikad lendavad su kõhus ja mõtled ainult temale? Jah, oled leidnud endale crush’i, ent nüüd pead olema kindel, et see kutt oleks aus poiss, mitte aga pleikar. Siin on sulle viis punkti, mis aitavad leida vastuse, millise kutiga on tegu.

Viis märki, et su crush on totaalne pleikar:

  • Ta tahab hoida teie suhet saladuses.
  • Kui ta ei taha, et teised teaksid teie suhtest ning kui ta väldib olukordasid, kus olete koos avalikus kohas, siis ta lihtsalt ei taha, et teised tüdrukud, kellega ta flirdib, saaksid teie kohta teada.
  • Ta ei laigi su pilte Instagramis.
  • Isegi kui talle meeldib su uus foto ja ta ütleb sulle seda suuliselt, ei vajuta ta sellele like-nuppu. Arvatavasti ei taha ta, et teised tšikid näeksid, kuidas ta pöörab kellelegi rohkem tähelepanu.
  • Ta peidab oma telefoniekraani, kui kellelegi sõnumit kirjutab.

Veel nippe leiad Buduaar TEEN märts-aprill numbrist. Loe nii, et tolmab!