5 PÕNEVAT KÜSIMUST Ženja Fokinile, kes vallutab täna Buduaar TEEN Instagrami

Esmakordselt korraldab Buduaar TEEN oma sotiaalmeedias ja veebis staarinädala! Oleme välja valinud seitse staari, kes vallutavad meie Instagrami terveks nädalaks. Mida see tähendab? Iga päev postitab üks staar oma päevategemised üles Buduaar TEEN Instagrami. Lisaks sellele vastavad staarid viiele põnevale küsimusele, mida kajastame nii oma veebis kui ka järgmises ajakirjas. Tuleb üks pöörane ning tegus nädal! Jälgi meid Instagramis @buduaarteen. 

Esimesena saame kaasa elada Ženja Fokinile, kelle näol on tegemist ühe ääretult särava ning postiivse tegelasega. Milline näeb välja Ženja esmaspäev?Vastused leiad Buduaar TEENi Instagrami kontolt!

1. Milline on olnud kõige tobedam kuulujutt sinu kohta? 
Mutid turul rääkisid, et… Mida kiiremini rong sõidab, seda rohkem koerad klähvivad – see tähendab, et kuula vähem loba, keskendu enda asjadele, sest “kuulujutud”, kellegi õelad kommentaarid jne ei huvita mind absoluutselt! Nipp igaühele (nii noorele kui vanale!) – kui kellelgi on miskit öelda Sinu kohta, on pigem probleem tal endal, mitte sul!

2. Milline on olnud ilusaim kompliment, mida oled oma fännidelt saanud?
Ilusaim kompliment on SÕNATU, need õnnest helkivad silmad, rahulolu peegeldus ja enesekindlus inimeste silmis, keda on mul olnud rõõm stiliseerida! See on suurim motivatsioon mulle endale, et teen õiget asja!

3. Nimeta kolm trendi, millega sa kunagi kaasa ei läheks.
a) Ärge kandke kunagi miskit, milles tunnete ennast ebamugavalt.
b) 70’s flower-power
c) sünteetilised kangad

4. Mis on hetkel su elus suurim motivaator?
UNISTAMINE ON TASUTA! Leia enda ümber need inimesed – SINU INIMESED, kes sind tiivustavad, inspireerivad ja loomulikult unista, pane paika mingi tegevuskava ning loo enda reaalsus! Kõik unistused on loodud täituma!

5. Millist tarkust või oskust sooviksid kõige rohkem omandada lisaks nendele, mis sul juba on?
Mul on selline väike vimka, et tahan teada saada või õppida midagi uut iga päev, omada sellist vasikavaimustust, et WAO-efekt tuleks nii suurtest kui väikestest edusammudest, kordaminekutest kui lihtsalt vihmasajust, heast toidust, ilusatest riietest!

Kõik uus septembrikuus:
a) lähen hispaania keele kursustele (lisaks eesti, vene, inglise, soome keelele – sest keel ei küsi ju leiba)
b) õpin mängima üht keelpilli