6 ÄPPI, MIS SU ELU kindlasti lõbusamaks või lihtsamaks teevad

Sul on äge nutitelefon, aga ei tea, mis äppe sinna tõmmata? Ole mureta, me oleme kokku pannud nimekirja, kus on välja toodud praeguse hetke kindlasti kõige ägedamad äpid, millest sa ehk veel kuulnudki polnud!

Sul on äge nutitelefon, aga ei tea, mis äppe sinna tõmmata? Ole mureta, me oleme kokku pannud nimekirja, kus on välja toodud praeguse hetke kindlasti kõige ägedamad äpid, millest sa ehk veel kuulnudki polnud!

DREAMBOARD
Kas tunned vahel, et motivatsioon on kadunud, tuju nullis ning tundub, et pingutad mitte millegi nimel? Siin tuleb sulle appi Dreamboard! See äpp aitab sul lihtsalt ja turvaliselt oma unistusi meeles pidada, et sa ei unustaks, milliste lahedate eesmärkide nimel sa iga päev ärkad!

TUMBLR
See äpp on sul ilmselt juba olemas ning kui on, siis tead, kui imeline see on! Neile, kel veel Tumblri äppi pole, on meil küsimus, et mida te veel ootate!? Tumblr on koht, kus saavad kokku inimesed, kes armastavad… noh… ükskõik mida! Otsi üles oma lemmiklauljad, näitlejad, inspireerivad looduskaadrid, moeloojad või lihtsalt armsad loomapildid. Usu meid, sul ei ole enam kunagi igav!

FLIXSTER
See äpp on mõeldud kõigile filmisõpradele. Olgem ausad – kõik armastavad filme! Flixster äpiga tead alati, millised filmid on hetkel teemas ning mida inimesed neist arvavad. Samuti saad vaadata kõiki treilereid, mille järgi siis filmiõhtuks ise filme valida. Puudu on ainult popkorn!

KEEPER
Sul on palju kontosid erinevatel saitidel ja sa unustad pidevalt paroolid ära? Ära muretse, Keeperi äpp on siinkohal abiks! See äpp on turvaline viis, kuidas salvestada oma paroolid nii, et sa enam kunagi end haigeks ei peaks mõtlema, üritades meelde tuletada, mis su e-maili parool on…

MATHWAY
Kui sul on ühel hetkel matemaatikaülesannete lahendamisega väga kiire ja ülesanne on peast lahendamiseks liiga raske, on sulle abiks Mathway äpp. Lihtsalt sisesta valem, mis lahendamist vajab ja valmis. Istu, 5+!

WHISPER
Oled sa kunagi mõelnud, mida inimesed sinu ümber mõtlevad? Whisperi äpil on sinu õnneks kõik saladused varuks! See äpp on loodud selleks, et inimesed saaksid anonüümselt rääkida ära oma saladused ning ka selleks, et sina saaksid neid lugeda. Kui lahe, eks!?

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar Teen september-oktoober 2016 numbris.