ALEX MATTSON AVALDAB UUE SINGLI ”Forget You”

ALEX MATTSON AVALDAB UUE SINGLI ”Forget You”

Alex on esimene Soome artist, kellel on ette näidata leping Ameerika tantsumuusika plaadifirmaga Ultra Music, mis on koduks sellistele suurnimedele nagu David Guetta, Steve Aoki ja Kygo! Loole ”UFO” ilmus ka muusikavideo, mis filmiti Eestis, Tallinna lähedal. ”UFO” on olnud edukas ka Eesti raadiojaamade edetabelites, tõstes Alexi TOP20 artistide nimistusse.

18aastane produtsent-DJ Alex Mattson vallutas Põhjamaade edetabelid oma debüütsingliga ”UFO”, mida on Spotifys kuulatud juba üle 5 miljoni korra!

Alex Mattsoni teine singel kannab nime ”Forget You” ja see avaldatakse ülemaailmselt 10. juunil. Kui aga soovid lugu kuulata juba enne, siis keera oma raadio täna õhtul kell 20.00 Power Hit Radio lainele!

“Olgugi et lool ”Forget You” on mõningaid sarnasusi debüütsingliga ”UFO”, tunnen ma, et need on totaalselt erinevad. Mõlemad lood on tantsumuusika põhjal ja omavad tugevat refrääni, kuid ”Forget You” on natukene meloodilisem ja ma ütleks, et isegi natukene parem lugu, kui oli UFO.”

Loo vokaaliks on Georgia Ku, kelle häält võis hiljuti kuulda Dillon Francise ja Skrillexi loos.

Alex Mattson rääkis, kuidas sai Georgia Ku vokaal singlile valitud: “Proovisime uuele loole Georgia häält kõige esimesena ja see kõlas kohe ideaalselt. Oli selge, et see on see kõla, mida ma oma uuele singlile anda soovin.”

Alex Mattson mängib kodumaal pea igal suuremal festivalil ja külastab augustis ka Eesti suurimat tantsumuusikavestivali “Weekend Festival Baltic”.

“Selle aasta suvi tuleb pöörane! Ma ootan väga igat esinemist ja kõiki festivale. Ma ei jõua ära oodata, millal saan peale minna ja oma uut muusikat inimestele ette mängida!”

PS! Koge Alex Mattsonit live‘is juba reede õhtul Club Hollywoodi laval, kus ta liitub üheks õhtuks Cartooni tuuriga!