ALICIA KEYS AVALDAS uue loo ”In Common”

Lisa kommentaar
ALICIA KEYS AVALDAS uue loo ”In Common”

New York`i parim, viieteistkümnekordne Grammy auhinna võitja, laulja, produtsent ja muusikalooja, Alicia Keys, on tagasi! Täna avaldas Alicia oma uue loo ”In Common”, mis on saadaval kõikidel muusika digiplatvormidel.

New Yorgi parim, viieteistkümnekordne Grammy auhinna võitja, laulja, produtsent ja muusikalooja Alicia Keys on tagasi! Täna avaldas Alicia oma uue loo ”In Common”, mis on saadaval kõikidel muusika digiplatvormidel.

Alicia uus singel on esimene nelja aasta jooksul, millele järgneb juba kuues stuudioalbum RCA Recordsi alt. Loo ”In Common” kirjutasid Alicia Keys, Illangelo, Tayla Parks, Billy Walsh ja produtseeris Illangelo, kes on ka The Weekendi kauaaegne produtsent. Uuel lool on kaasakiskuv suvine tunne, mis võrgutab ladina rütmidega ja on loodud sütitama tatsupõrandaid üle maailma.

“Meil kõigil on omad probleemid ja katsumused,” selgitab Alicia. “Me oleme kõik mõneti segased ja sellest pole midagi. Ausalt öeldes see aitabki meil teineteist mõista. Minu jaoks see teebki meid ilusaks.”

Alicia tulevane album segab kokku tema NYC juured ja hiphopikultuuri, kajastades ka tema vaateid sellena, kes ta on täna – naine, aktivist ja artist. 

Alicia esitab oma uut lugu “In Common” esimest korda NBC telesaates ”Saturday Night Live”, mis on eetris sel laupäeval, 7. mail. Lisaks teeb Alicia 28. mail Milanos ajalugu, olles esimene muusik läbi aegade, kes avab oma esinemisega UEFA Champions League finaali. Seda sündmust vaatavad sajad miljonid inimesed üle maailma. Sel talvel astub Alicia üles ka NBC telesaate “The Voice” 11. hooaja kohtunikuna.