APPI, KUI MARK! Loe, millised äpardused on juhtunud staaridel

Paratamatult satume vahel piinlikesse olukordadesse, mille järel tahaksime maalt haihtuda ning mitte kunagi enam naasta. Võime ennast lohutada vaid tõsiasjaga, et meil kõigil juhtub.

Paratamatult satume vahel piinlikesse olukordadesse, mille järel tahaksime maalt haihtuda ning mitte kunagi enam naasta. Võime ennast lohutada vaid tõsiasjaga, et meil kõigil juhtub. Mitte ainult meil, vaid ka nendel, keda jälgib kullipilgul väsimatu meedia, kes on valmis kirjutama kõigist apsudest ja piinlikest olukordadest. Buduaar TEEN otsis välja staaride piinlikud momendid, et me end natukene paremini tunneksime, kui oleme midagi „Appi, kui mark” situatsioonilaadset korda saatnud.

Justin Bieberi õnnetus maailmaturneel

Paar aastat tagasi, kui Justin Bieber tuuritas mööda ilma ringi, said muusika, tantsuliigutused ning diskovalgus poisist võitu. Nimelt ei pidanud Justini tervis keset „Out of Town Girl” laulu vastu ja noormees pidi publikule selja keerama, et siis keset lava kõigi ees natukene oksendada. Justin Bieber vabandas hiljem avalikult ja kinnitas, et oli kontserdi ajal pisut tõbine. Ega siis maailmaturnee esinemisi ära ei jäeta, kui artist haigeks jääb!

Fergie – häda ei hüüa tulles!

Kas saab olla midagi dramaatilisemat kui see, et sa oled maailmakuulus staar ning pissid keset suurt kontserti rahva ees püksi? 2005. aastal langes Black Eyed Peas’i solist Fergie megapiinliku olukorra ohvriks, kui ta enne kontserdi algust ei jõudnud tualetti ning seetõttu pissis keset etendust püksi. Pole hullu, Fergie! Meil kõigil juhtub!

Lähiajaloo kõige piinlikum staarimoment

Me kõik armastame Näljamängude staari Jennifer Lawrence’it. Ta tundub äärmiselt meeldiv ja siiras inimene. Paraku pole saatus olnud Jenniferiga üllas. 2013. aastal, kui Lawrence sai parima näisnäitleja Oscari, kukkus ta lavale minnes treppidel totaalselt ninali. Aasta hiljem suutis neiu ajalugu korrata, kui Oscarite gala punasel vaibal jalutades taas kord komistas ja maad tervitas.

Zac Efron ja väike fooliumpakike

Zac Efron on paratamatult tüdrukute lemmik ning näib, et noormees teab seda isegi. 2012. aastal filmi „Lorax” esilinastustel kukutas Zac taskust punasele vaibale kummalise eseme. Olles püüdnud kõikide fotograafide tähelepanu, selgus, et mahakukkunud pakike on kondoom. Zac reageeris ruttu ning tõstis pakikese tagasi taskusse, kuid me kõik teame, kui mark see olukord oli!

Ülejäänud hirmnaljakatest staaride “Appi, kui mark!” situatsioonidest saad lugeda Buduaar TEEN märts-aprill numbrist.