APPI, KUI MARK! See artikkel paneb sind tundma kergendust…

APPI, KUI MARK! See artikkel paneb sind tundma kergendust…

“Appi, kui mark!” on lugejakirjade rubriik ajakirjas Buduaar TEEN, mis jutustab piinlikke lugusid elust enesest.

“Appi, kui mark!” on lugejakirjade rubriik ajakirjas Buduaar TEEN, mis jutustab piinlikke lugusid elust enesest.

Võõras auto, võõrad inimesed

Tulin sõbrannadega Rocca al Mare’st ning nägin enda sõbranna ema autot, mille kõrval oli üks sarnane auto. Jooksin siis auto juurde, kuna teadsin, et pean sinna autosse minema ning tegin auto ukse lahti aga mulle vaatasid otsa hoopis võõras mees ja naine. Vaatasin neile otsa paar sekundit ning panin siis ukse ruttu kinni. Olin läinud valesse autosse! Issand, kui õudne see päev oli.

Nataly

Loomahäälitsused

Kord jalutasin koolist koju ning nägin tee peal paari lindu. Tahtsin testida, kas nad reageerivad loomahäälte peale. Tegin igasuguseid helisid, aga kuna nad ei teinud sellest välja, tüdinesin varsti ära ja läksin koju. Järgmine päev märkasin koolis, et üks poppide tüdrukute kamp sosistas midagi näpuga minu poole näidates. Kui selle kohta küsisin, selgus, et nad olid eelmise päeva “loomatesti” pealt kuulnud, sest olid sama teed pidi poodi läinud. Õnneks sain nad nõusse, et nad seda juttu kellegile ei levitaks, aga mõned minu klassi poisid olid ikkagi seda teada saanud. Mul oli nii piinlik!!! Oijah, sellest ajast peale ma vihkan bioloogia tunnis loomakatseid teha…

Saskia

Kavalad poeuksed

Ükspäev jalutasin poodi ja olin seal päris kaua. Lõpuks, kui ma shopatud sain, hakkasin poest välja kõndima. Hakkasin telefonist muusikat panema  ja ma olin nii süvenenud telefoni, et ei pannud tähele, mis ümbruskonnas üldse toimub. Olin täpselt poeuste vahel ja vastu kõndis mu crush ja täpselt siis, kui me mõlemad olime nende uste vahel, läksid uksed kinni ja pressisid meid kokku. Õnneks uksed avanesid kiirelt aga mina jooksin minema kohe. Peale seda ma enam kunagi ei ole poes kunagi telefonis. Piinlik!

Mia-Maria

Hullunud 1D fännitar

Mõni aeg tagasi sõitsime emaga kooli. Raadios tuli esmaesitlusena One Directioni uus hitt „Steal My Girl“. Ma hakkasin täiest kõrist kiljuma, sest ma armastan seda laulu ning olin väga elevil. Mu ema sai tõelise südamerabanduse ning pani mind paarsada meetrit varem maha, et ma ülejäänud tee üksi kooli kõnniksin. Päris naljakas!

Reelika

Vale isa

Shoppasime isaga suveks uusi riideid. Jalutasin poes ringi ning nägin üks hetk, et mu isa on juba kassasse maksma suundunud. Jooksin ruttu-ruttu kassadeni ja viskasin oma soovitud riidekuhja letti. Natukese aja pärast sain aru, et see polegi mu isa. Olin andnud ostmiseks oma riided valele mehele. Issand, kui mark!

Sandra