BUDUAAR TEEN 2016 HOROSKOOP! Loe, mida tähemärgid sulle ennustavad!

BUDUAAR TEEN 2016 HOROSKOOP! Loe, mida tähemärgid sulle ennustavad!

Hiina kalendri kohaselt ahviaastana tuntud aasta 2016 on ukse ees ja kindlasti kibeled teada saama, mis sind tuleval aastal ees ootab. Buduaar TEEN teeb sulle ahvidega seotud aastast väikese ülevaate.

Jäär

Algav ahviaasta mõjub sinu jaoks vägagi motiveerivalt. Tunned ennast energilise ning kõikvõimsana. 2016. aasta külvab sind üle erinevate võimalustega. Tasub silmad lahti hoida, kuna just ahviaastal võib saatus sinu teele eriti nunnu kuti lükata. Ära siis suures tuhinas temast mööda jookse!

Sõnn

Oled õnnelik tšikk, kuna ahviaasta lubab Sõnnidele suuri tundeid ning lausa armumist. Ära imesta, kui juba uusaastapeol mõni kutt su jalust niidab! Koolis paistab sul kõik hästi minevat, kuid ürita mitte kellegagi tülli minna. See ei pruugi ahviaastal Sõnni jaoks just hästi lõppeda.

Kaksikud

Kaksikuid ootab ees suur tutvuste loomise aasta. Aga enne, kui oma Facebooki sõbralisti usinalt ruumi hakkad tekitama, hoiatame sind, et mitte kõik loodud tutvused ei pruugi olla sellised, mis sulle rõõmu pakuvad. Kaksikutel tasub sellel aastal inimeste usaldamisega ettevaatlik olla. Tee selgeks, kes on su tõelised sõbrad ja väärtusta eelkõige neid.

Vähk

Koolis ootab Vähi-tšikke ees edukas aasta. Võid lausa klassi etteotsa tõusta! Kuigi tähed sulle just suurt armumist ei luba, siis soovitame sul vähemalt ühte lotopiletisse investeerida. Ahviaastal toob tõenäoliselt kuti asemel hoopis väike loteriiõnn sinu näole naeratuse. Üks, kaks, kolm, BINGO!

Lõvi

Lõvi on tuleval ahviaastal nagu tõeline õnneseen. Sulle ei tundu mitte ükski ülesanne liiga keeruline ning astud kõigile katsumustele vastu suu kõrvuni. Nii armu- kui kooliasjad lähevad Lõvil hästi. Sellel aastal tasub sul siiski vahepeal aeg maha võtta ja pisut omaette aega veeta. Suurepäraseks kaaslaseks on sellistel hetkedel kindlasti Buduaar TEENi ajakiri!

Neitsi

Ahviaasta algus toob sinu jaoks kaasa pisut tõsisemad meeleolud. Neitsi-plikadel tasuks vaeva näha sõprade ning vanematega heade suhete hoidmisel. Aasta teises pooles on sinu õnn aga pöördumas! Valmistu peadpööritavaks armumiseks ning tundeks, et terve liblikate armee on sinu kõhtu ringi lendama lastud!

Kaalud

Pärast segadust täis ning kiiretempolist 2015. aastat on meil Kaaludele suurepärane uudis. Tulev ahviaasta on sinu jaoks justkui puhkus. Sinu lähedased toetavad sind kõigis su vahvates ettevõtmistes. Kui oled lauljakarjäärile mõelnud, siis nüüd on sul hea võimalus sellega algust teha. Kes teab, ehk oled just sina järgmine Taylor Swift?

Skorpion

Sinu uue aasta esimene tegu võiks olla spordiklubiga liitumine. Ahviaasta annab Skorpionitele meeletus koguses energiat ja selleks, et mitte oma vanemaid oma aktiivsusega hulluks ajada, soovitame sul ennast näiteks jooksulindil või tantsusaalis pisut maandada. 2016. aasta veedad heatujulise ning optimistlikuna. Teadupoolest tõmbavad rõõmsad tüdrukud ka vägagi nunnusid kutte ligi!

Ambur

Amburi-neiudel soovitame aasta alguseks koguda vitamiine, šokolaadi, virnade viisi häid raamatuid ja filme, kuna aasta algus ei kingi teile just eriti rõõmsaid meeleolusid. Võid ennast pisut masendununa tunda, kuid ära lase sellel emotsioonil endast võitu saada. Siruta uusima Buduaar TEENi järele, klõpsa endast koos sellega lõbus selfie ning tee oma tuju rõõmsamaks mõne värvilise küünelakiga. Ka stressirohked ajad on võimalik naeratus näol üle elada!

Kaljukits

Jepikajee! Rahu on saabunud sinu õuele! Pärast tormilist 2015. aastat toob ahviaasta Kaljukitsele palju rõõmsamad ja rahulikumad ajad. Soovitame veeta palju aega koos oma lähedaste ning sõpradega. Tulev aasta on sinu jaoks vägagi loominguline, nii et kui oled kunstiringiga liitumisele mõelnud, siis nüüd on paras aeg pintslid ja vesivärvid välja otsida. Uus Picasso on tööle asumas!

Veevalaja

Tundub, et koolis võivad Veevajalat selle aasta alguses suured muutused ees oodata. Ehk vahetad pinginaabrit või saad endale mõne täiesti uue õpetaja. Seda, kas muutused on positiivsed või negatiivsed, näitab juba aeg. Aasta teine pool on Veevalaja jaoks rahulikum ja stabiilsem. Soeta endale vinged tantsukingad ning kalpsa trenni, kuna ahviaasta võib sinust tõelise tantsustaari teha!

Kalad

Kui oled Kala-tšikk, siis pakub tulev ahviaasta sulle kuhjaga võimalusi. Oska ainult neist kinni haarata! Lähened sellel aastal asjadele realistlikumalt, nii et oma loomingulisuse võid mõneks ajaks kunstiõpetuse tundi jätta. Kalasid ootab ees armumine tõelisse printsi. Oh, ei jõua seda uut aastat kohe ära oodata!

Horoskoop ilmus Buduaar TEEN november-detsember 2015 numbris.

Sarnased artiklid