BUDUAAR TEEN FÄNNID: “Appi, kui mark!”

BUDUAAR TEEN FÄNNID: “Appi, kui mark!”

Ajakirja Buduaar TEEN armastatuim rubriik “Appi, kui mark” jutustab lugejate saadetud piinlikke lugusid.

Ajakirja Buduaar TEEN armastatuim rubriik “Appi, kui mark” jutustab lugejate saadetud piinlikke lugusid.

Tivolis käik

Käisime õega tivolis. Kuna vanemaid polnud kodus, võtsime ise koduvõtme kaasa. Selle kinnitasime võtmehoidja rõngaga teksapükste külge, et võti lõbustuspargis ära ei kaoks. Kui koju jõudsime, siis ei viitsinud me välisukse ees võtit teksapükste küljest lahti võtta ja kuna lukuava oli kõrgel, siis pidin õde tõstma, et ulatuksime ust lahti tegema. Asjad võtsid teise suuna, kui jäime võtmega lukuauku kinni. Võtit keerata ei saanud ja mina ei jaksanud õde Helerini enam üleval hoida. Vaatepilt, mis kogu tänavale avanes, oli lausa naeruväärne ning kellelegi möödujatest ei jäänud see tähelepanuta. Lõpuks saime mingi ime läbi ukse lahti ja panime kohe lifti poole ajama. Mul pole kunagi nii piinlik olnud!

Kirsika ja Helerin

Kas sul on oma crush?

Olime klassiõega kodukoha mänguväljakul kiikumas. Mu isa oli ka mu väikevennaga seal. Ühel hetkel küsisin klassiõelt, et kas tal on oma crush? Ta vastas eitavalt. Mina olin nii totu ja ei teadnud veel, mis see crush tähendab. Arvasin, et tegemist on mingisuguse netikeskkonnaga nagu Snapchat vms. Mu isa kuulis ka seda pealt, kui ma küsisin. Pärast sosistasin klassiõele, et kuule, mis see crush üldse tähendab? Ta ütles, et poisssõber. Pärast oli isa ees ikka väga mark.

Karolin

Video, mis oli mõeldud vaatamiseks ainult minule…

Ükskord oli mul kodus jõhkralt igav. Olin niisama telefonis ja toimetasin Snapchat’is. Mul on selline komme, et ma teen endast videoid ja pilte, aga kellelegi neid ei saada. No siis ma tegin endast video, kus ma laulsin ja loomulikult arvasin, et ma olen jube hea laulja, kuid uskuge mind, see oli KOHUTAV. Panin telefoni ära. Kaks tundi hiljem avastasin, et mu sõbranna oli mulle kirjutanud: „Tsauuu, kuule see video su Snapchat’i My Story’s on lahe”. Olin kogemata selle video kõigile nähtavaks pannud. Seda nägi ka mu crush…

Anelle

Tõeline kassarööv!

Hakkasime sõbrannaga klassiõhtule minema, kui otsustasime toidupoes käia, et süüa osta. Meil olid seljas kostüümid ja käes õhupallid. Järjekorras seistes plahvatas mul üks õhupall. Minu ees seisev naine ehmatas ja karjatas: „Jesus Christ küll!”. Poemüüja ütles seepeale: „Tõeline kassarööv!”. Isegi turvamehed tulid vaatama, et mis kassa juures õieti toimub. Ma vabandasin kõigi ees, aga naeru me küll kinni hoida ei suutnud.

Sandra

Musi-emoji laulukoori õpetajale

Meie laulukoori õpetaja on meesterahvas. Hiljuti kirjutasin ma oma bae’le sõnumeid ning ühes kirjas ütlesin, et „oled hästi musi mulle!”. Millegipärast ei vastanud mu kutt minu sõnumitele. Kirjutasin paar päeva jutti ja küsisin, et miks ta mulle ei vasta? Arvasin, et ehk tegin ma midagi. Endamisi mõtlesin, et ehk on tal kiire? Peaaegu iga sõnumi lõppu viskasin südamekujulise emoji. Esmaspäeva hommikul avastasin, et terve see aeg olin ma kirjutanud sõnumeid oma laulukoori õpetajale. Appi, kui mark!!! Ma pole sellest ajast saati julgenud laulukoori minna.

Mia-Maria

Salvrätt rinnahoidjas

Mõni aeg tagasi tegime sõbrannadega nalja ja pistsime salvrätikud rinnahoidjatesse. Kummalisel kombel käisime nii ringi ka koolis. Ühel päeval, kui ma kehalise kasvatuse tunnist tulin ja oma kapi juures õpikuid kotti pani, kukkus mu rinnahoidjast salvrätt välja. Seda just siis, kui mu silmarõõm oma sõpradega minust mööda kõndis. Ma ei kujuta isegi ette, mida ta minust arvata võib!

Saara

Uni ei hüüa tulles

Üks kord ajalootunnis oli mul õudne uni. Õpetaja rääkis vaikselt ja jutustas midagi igavatest asjadest. Tundsin, et nüüd vajun ära ja panin pea lauale ning sulgesin silmad. Just sel hetkel, kui tundsin, et vajun unne, ehmatasin, karjusin midagi läbi une ja kargasin püsti. Terve klass vaatas mind, nagu ma oleks mingi imelik. Õpetaja sai muidugi aru, et olin magama jäänud.

Keity

Kallistus vale inimesega

Ühel päeval, kui ma peale kooli oma vanemaid ootasin, et nad mulle järele tuleksid, ajasin ma oma ema õpetajaga sassi. Mu inglise keele õpetaja kandis täpselt samasugust punast kleiti nagu minu ema. Ta seisis mu poole seljaga ning läksin teda selja tagant kallistama, sest arvasin, et tegu on mu emaga. Nii piinlik!!!

Johanna

Seelik sukkade vahel

Palusin tunni ajal luba WC-sse minna. Peale tualetiskäiku kõndisin tagasi klassiruumi ning jalutasin mööda tervest klassist. Tunni lõppedes veetsin vahetunnis aega ning möödusin peeglist. Märkasin, et TERVE SEE AEG oli mu seelikusaba sukkade vahel kinni ning olin poolteist tundi niiviisi inimeste ees jalutanud.

Aleksandra

Võõras auto, võõrad inimesed

Tulin sõbrannadega Rocca al Marest ning nägin enda sõbranna ema autot, mille kõrval oli üks sarnane auto. Jooksin siis auto juurde, kuna teadsin, et pean sinna autosse minema ning tegin auto ukse lahti, aga mulle vaatasid otsa hoopis võõras mees ja naine. Vaatasin neile otsa paar sekundit ning panin siis ukse ruttu kinni. Olin läinud valesse autosse! Issand, kui õudne see päev oli.

Nataly

Loomahäälitsused

Kord jalutasin koolist koju ning nägin tee peal paari lindu. Tahtsin testida, kas nad reageerivad loomahäälte peale. Tegin igasuguseid helisid, aga kuna nad ei teinud sellest välja, tüdinesin varsti ära ja läksin koju. Järgmisel päeval märkasin koolis, et üks poppide tüdrukute kamp sosistas midagi näpuga minu poole näidates. Kui selle kohta küsisin, selgus, et nad olid eelmise päeva „loomatesti” pealt kuulnud, sest olid sama teed pidi poodi läinud. Õnneks sain nad nõusse, et nad seda juttu kellelegi ei levitaks, aga mõned minu klassi poisid olid ikkagi seda teada saanud. Mul oli nii piinlik!!! Oijah, sellest ajast peale ma vihkan bioloogia tunnis loomakatsete tegemist…

Saskia

Kavalad poeuksed

Ükspäev jalutasin poodi ja olin seal päris kaua. Lõpuks, kui ma šopatud sain, hakkasin poest välja kõndima. Hakkasin telefonist muusikat panema ja ma olin nii süvenenud telefoni, et ei pannud tähele, mis ümbruskonnas üldse toimub. Olin täpselt poeuste vahel ja vastu kõndis mu crush ja täpselt siis, kui me mõlemad olime nende uste vahel, läksid uksed kinni ja pressisid meid kokku. Õnneks avanesid uksed kiirelt, aga mina jooksin kohe minema. Peale seda ei ole ma poes enam kunagi telefonis. Piinlik!

Hullunud 1D fännitar

Mõni aeg tagasi sõitsime emaga kooli. Raadios tuli esmaesitlusena One Directioni uus hitt „Steal My Girl”. Ma hakkasin täiest kõrist kiljuma, sest ma armastan seda laulu ning olin väga elevil. Mu ema sai tõelise südamerabanduse ning pani mind paarsada meetrit varem maha, et ma ülejäänud tee üksi kooli kõnniksin. Päris naljakas!

Reelika

Vale isa

Šoppasime isaga suveks uusi riideid. Jalutasin poes ringi ning nägin üks hetk, et mu isa on juba kassasse maksma suundunud. Jooksin ruttu-ruttu kassadeni ja viskasin oma soovitud riidekuhja letti. Natukese aja pärast sain aru, et see polegi mu isa. Olin andnud ostmiseks oma riided valele mehele. Issand, kui mark!

Barbi

Lood on ilmunud Buduaar TEEN ajakirjades rubriigis “Appi, kui mark!”