Buduaar Teen läheb karantiini ja ilmub taas suve teisel poolel

Buduaar

Populaarne teismeliste ajakiri Buduaar Teen lükkab aprillikuu ajakirja ilmumise edasi ja järgmine Buduaar Teen jõuab postkasti ning poelettidele alles augusti esimestel päevadel. Kõikide aastatellijate tellimused pikenevad ärajääva kahe ajakirjanumbri võrra ning kõik ajakirja tellijad saavad kannatlikkuse eest kaasa ka ühe ilukingituse- Essence silmalaineri.

Buduaar Teen fännid ei pea siiski kurvastama, sest sellevõrra rohkem ja vingemalt oleme nende jaoks olemas karantiini ajal veebis ja sotsiaalmeedias. Tänasest käivitub põnev talendivõistlus Eesti Noorte Paroodiameister 2020, kuhu on oodatud osalema kõik noored kuni 19. eluaastani. Võistluse kohta leiab rohkem infot SIIT.

Lisaks käib vilgas ja auhindaderohke tegevus ka Buduaar Teen Instagramis, kus alates sellest nädalast on lisaks tavapärastele postitustele ka lõbusad teemapäevad- motivatsiooniesmaspäevad, suhtekolmapäevad, iluneljapäevad, staarilaupäevad.  Koroonaperioodil kohtume ainult kontaktivabalt aga sellevõrra meeleolukamalt.

Kui viimati ilmunud Buduaar Teen on sul jäänud soetamata, siis saad selle tellida poodi minemata oma postkasti meie veebilehelt 

Hoia tervist ja püsi kodus!

Sinu Buduaar Teen