BUDUAAR TEENI 2017. AASTA ESIMENE NUMBER annab aastale särava alguse!

3 kommentaari
BUDUAAR TEENI 2017. AASTA ESIMENE NUMBER annab aastale särava alguse!

Kuna taevas valitseb ühtlaselt hall pilvekiht ja päike meie nina veel ei paita, on silmadesse sära toomiseks kohal ajakirja Buduaar Teen!
Ajakirjas on põnevaid inimesi, lugusid, nippe ja meelelahutust!
Kuidas talvest viimast võtta, teab imehästi kaanestaar Kelly Sildaru.

Kuna taevas valitseb ühtlaselt hall pilvekiht ja päike meie nina veel ei paita, on silmadesse sära toomiseks kohal ajakirja Buduaar Teen 2017. aasta esimene number, mis on täis põnevaid inimesi, lugusid, nippe ja meelelahutust!

Seda, et talvest tasub aga viimast võtta, teab imehästi kaanestaar Kelly Sildaru, kes räägib meile, milline tüdruk on ta siis, kui talle kuhjaga medaleid ja karikaid toonud suusad nukralt nurgas ootavad.

Hingestatud ja mõtlemapaneva kolumniga jätkab ajakirjas Balam, põnevaid fakte oma elust jagavad Liis Lemsalu ja Grete Paia ning trendikasse blogimaailma viib meid kaunitaride duo Jone Blanc.

Oma ala tegijad räägivad ka bändi tegemisest, modellitööst ja jumestamisest ning räägime põhjalikult ka sellest, miks ja kuidas oma keha armastada ning kuidas koduse treeningu näol oma enesetunnet parandada. Jagame ka jumestus- ja stiilinõu ning õpime isegi samm-sammult, kuidas luua üks põnev valentinimeik.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka meie pikaaegsed lemmikrubriigid – “Appi, kui mark” ja “Unistuste amet” ning “Life hacks”, mis seekord tänu Jaden Smithile väikese vindi on saanud. Armastatud välismaa staaridest on esindatud ka Selena Gomez ja Taylor Swift, kes oma saavutused letti laovad.

Kõik see ja palju muud head ja üllatavat leiad ajakirjast Buduaar TEEN!

Eelmise ajakirja õnneloosi võitjad leiad SIIT

Sinu Buduaar TEEN