Carl-Philip Madis meenutab oma esimest reisi koos isa Karl Madisega

Elus tuleb tihti ette, et teeme mingeid asju esimest korda. Sageli on need esimesed korrad ka kõige meeldejäävamad ja värvikamad. Meenutusi oma esimestest kordadest jagas Buduaar TEENiga superstaarisaates tuntuks saanud Carl-Philip Madis. 

Elus tuleb tihti ette, et teeme mingeid asju esimest korda. Sageli on need esimesed korrad ka kõige meeldejäävamad ja värvikamad. Meenutusi oma esimestest kordadest jagas Buduaar TEENiga superstaarisaates tuntuks saanud Carl-Philip Madis. 

MINU ESIMENE REIS toimus, kui ma õigesti mäletan, Rootsi. Nimelt töötas mu isa (laulja Karl Madis – toim) laeva peal ja kuna ta oli pikalt tööl, siis sain ühe reisi temaga kaasa teha. Väga palju ma sellest ei mäleta, kuna see juhtus kümme või rohkem aastat tagasi, kuid meenub, et öö oli meeletult tormine ja mulle selline asi väga ei istunud. Süda oli paha ja pea käis ringi. 

MINU ESIMENE KOKKUPUUDE SUPERSTAARISAATE KOHTUNIKEGA toimuski vist alles esimeses saates. Võimalik, et Maarja-Liisi olin varem mõnel kontserdil näinud, kuid suhelnud polnud ma varem neist kellegagi. Ega mingeid erilisi tundeid nad minus ei tekitanud, aga väike värin ja ärevus oli ikka sees nende ette astudes. 

ESIMESE OMATEENITUD RAHA sain maasikate korjamise eest. Olin siis umbes seitsmeaastane ja mäletan seda hästi. Sõitsime sõpradega hommikul maasikapõllule ja pidime lauspäikese käes maasikaid korjama. Mäletan, et oli väga palav ning töö oli raske ja väsitav. Tööpäeva lõpus kaaluti maasikad üle ja nädala pärast saime siis oma esimese omateenitud raha kätte. Tegelikult ei olnud palk väga suur, aga hoopis rohkem meeldis mulle selle töö juures see, et maasikaid võis põllul ka tasuta süüa. Eks enamik maasikaid, mida noppisin, läksidki mulle hoopis kõhtu. 

ESIMENE INIMENE, KEDA FÄNNASIN võis olla Michael Jackson, kuid mäletan hästi, et mulle meeldis väga ka Britney Spears. Seda pigem tema tollase välimuse pärast. Kindlasti meeldis mulle ka Backstreet Boys ja kuna mu vennal oli lausa kaks nende kassetti, siis sai neid päris tihti kuulatud.

MINU ESIMENE ARVUTI oli suur kobakas lauaarvuti, mille jaoks kogusin pikalt raha. See maksis minu mäletamist mööda 3000 krooni ehk umbes 200 eurot. Sain selle endale 13aastaselt. Oma esimese sülearvuti ostsin aga alles pärast sõjaväge ehk 20aastaselt.

 

*Loe veel Carl-Philip Madise esimestest kogemustest ajakirja Buduaar TEEN kevadnumbrist 2015.

 

Buduaar TEEN