CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS: Mulle öeldi kunagi anorektik

CHRISTIN-AMANI KIIVIKAS: Mulle öeldi kunagi anorektik

Meie staarinädal jätkub ning täna võtab Buduaar Teen Instagrami konto üle armas Christin-Amani Kiivikas, kes teeb terve päeva vältel enda tegemistest story‘sid. Veeda päev Christin-Amaniga, kes viib meid trennimaailma telgitagustesse ning jagab oma teadmisi toitumisest ja treeningutest. Loe ka, kuidas vastas 15-aastane Christin-Amani meie viiele huvitavale staariküsimusele?

 

1. Milline on olnud kõige tobedam kuulujutt sinu kohta?
Kuulujutte on ikka ette tulnud, eriti koolis. Need on õnneks olnud enamjaolt nii tühised, et ma pole jõudnud korralikult isegi süveneda nendesse. Küll aga tekib küsimus, et milleks seda vaja on? Ma ei tea, kas seda just kuulujutuks saab nimetada, aga selline negatiivsem kõlakas on olnud see, et ma olen anorektik. See jutt kerkis siis, kui me esimest korda panime isaga Instagrami üles minu vormi pildid. Seda selleks, et näidata teistele, missuguse arengu ma aastaga olin teinud. Selle jutu peale, et ma anorektik olen, ma muidugi muigasin, sest paratamatult kui ma kõhtu sees hoian, siis tulevad ribid välja. Kui need kuulujutu levitajad reaalselt näeksid kui suured toiduportsud mul on, siis ma usun, et nad võtaksid kiirelt oma sõnad tagasi.

2. Milline on olnud ilusaim kompliment, mida oma fännidelt saanud oled?
Neid komplimente liigitada on raske, sest igaüks, kes on mulle kirjutanud või niisama juurde tulnud ja öelnud midagi meeldivat, see kõik läheb alati hinge ja motiveerib mind edasi pingutama igas mõttes. Küll aga tõesti üks meeldejäävamaid hetki oli see, kui peale Eesti Laul 2017 üritust olime perega banketil ja siis tuli üks naine minu juurde ja ütles: “Mul on nii kahju, et ma tütart kaasa ei võtnud, sest sa oled ta üks suurimaid iidoleid ja ta nii hullult jälgib ja fännab sind”. Vot tollel hetkel ma mõtlesin küll, et vau! Ometigi ei ole ma ju veel võistlemas käinud, aga teadmine, et mu tegemised juba praegu nii paljudele inimestele korda lähevad, teeb südame äärmiselt soojaks! 

3. Nimeta kolm trendi, millega sa kunagi kaasa ei läheks.

Alt laienevad püksid. Okei, võib-olla stiilipeol veel paneks sellised jalga, aga muidu on need täiesti välistatud minu jaoks. 

Liiga kottis riided. Ma ei pea silmas, et mõni suurem särk või hoodie kuskil teksade peal, vaid kottis püksid ja seal peal veel lohvakas särk.

Sandaalid. Aga loomulikult on igaühel oma maitse ja stiil ning ma üldse ei vaata viltu inimeste peale, kes eelnevalt nimetatud riietega käivad. Tegelikult, kui need välja kanda, siis võib see väga kihvt välja näha!

4. Mis on hetkel su elus suurim motivaator?
Ma julgen hetkel öelda, et ma ise olengi enda motivaator. Näha, kuidas ma arenen treeningute käigus ja kui hea enesetunde see minus tekitab, nii vaimses kui ka füüsilises mõttes! Lisaks muidugi on ka isa mu n-ö doping, sest alati, kui koos trennis oleme, ei pea me isegi samu harjutusi tegema, kuid teadmine, et ta samal ajal kuskil saalis toimetab, annab mulle kõvasti lisajõudu juurde. 

5. Millist tarkust või oskust soovikisid kõige rohkem omandada lisaks nendele, mis sul juba on?
Üldjuhul ma ei kadesta inimesi. Aga näiteks minu arust on imetlusväärne see, kui inimesele on ilus lauluhääl antud või ta oskab mõnda pilli mängida. Vahepeal vaatan neid inimesi ja siis tekib küll selline tunne, et pagana kahju, et ise ei oska! :) 

Christin-Amani tänaseid tegemisi jälgi meie Buduaar Teen Instagrami konto story‘des.