DRUM ‘N’ BASS’I täht Netsky täitis Näoraamatut

2 kommentaari
DRUM ‘N’ BASS’I täht Netsky täitis Näoraamatut

Noor ja andekas Belgiast pärit produtsent ja DJ Boris Daenen, artistinimega Netsky, on viimased paar aastat püsiva eduga vallutanud raadioedetabelite tippe.

Noor ja andekas Belgiast pärit produtsent ja DJ Boris Daenen, artistinimega Netsky, on viimased paar aastat püsiva eduga vallutanud raadioedetabelite tippe, esinenud maailma suurimatel muusikafestivalidel, andnud meeletul hulgal klubikontserte ning pakkunud korduvalt ka Eesti publikule võimalust saada osa tõelisest drum ’n’ bass’i maagiast.

Suure tõenäosusega on tema megahitt „Rio” ka sinu playlist’is tuhandeid kordi kõlareid kulutanud ning nüüd võid sa veelgi enam rõõmustada, kuna Buduaar Teen tabas Netsky tema aprillikuise Eesti kontserdi käigus ning palus tal täita meie Näoraamatu lõbusa ankeedi, milles tuleb ilmsiks nii mõnigi põnev fakt. Muuseas on Netsky lemmikkohaks Tallinnas meie õdus vanalinn ning juhtumisi on mehe üheks suurimaks muusikaliseks mõjutajaks olnud Eestist pärit trummi ja bassi trio Mutated Forms.

Netsky muusikat saad tellida SIIT.

Mis on Netsky lemmikkaubamärk? Kellele tahaks kuulus DJ musi teha?

 

Näoraamat on üks lahe asi, mida sõpradega koos täita. See on hea ajaviide vahetunniks või rannas lesides. Kas sinul on juba Näoraamat olemas? Kui ei ole, siis tea, et vahva raamat on müügil Rahva Raamatu ja Apollo raamatupoodides ning 5,45 € eest saad sa Näoraamatu endale tellida SIIT.

Artikkel ilmus Buduaar TEEN mai-juuni ajakirjas ja täispikkuses saad sa seda lugeda just sealt!