Reklaam sulgub sekundi pärast

EESTI YOUTUBER ANITA SIBUL: iPhone’i kaamera kvaliteet on parem kui peegelkaamera

Buduaar TEEN juuli-august ajakirjanumbris rääkis meiega juttu kaunitar Anita Sibul, kes jagas muuseas ka nippe, kuidas luua ja monteerida ideaalset videot.

Meil on hea meel teatada, et alustame Buduaar TEEN ajakirjas uue kaua küsitud rubriigiga, kus räägime juttu eestlastest youtuber’itega. Buduaar TEEN juuli-august ajakirjanumbris rääkis meiega juttu kaunitar Anita Sibul, kes jagas muuseas ka nippe, kuidas luua ja monteerida ideaalset videot.

Milline näeb välja sinu lemmik outfit ja mis on su lemmikilutoode?

Minu kanalilt leiab nii meigiõpetusi, lookbook’e erinevateks puhkudeks, kuid näitan ka näiteks, milline on mu šopingusaak ja võtan vaatajad reisidele kaasa.

Mõnikord tahan selga panna ümber keha kleidi ja kontsad, teine kord otsustan hoopis teksade, lohvaka särgi ja Vanside kasuks.

Aga sellegipoolest on mul välja kujunenud kaks ülilihtsat, kuid praktilist riietust. Üks neist on naiselikum: kõrge pihaga pliiatsseelik ja keha ligi crop top, teine aga sportlikum: lõhkised boyfriend-stiilis teksad pluss laiema lõikega crop top. Kõige parem on, et mõlema outfit’i puhul saab mängida jalanõudega, kontsakingad annavad kohe viisakama välimuse, tossud sportliku, madalad kingad igapäevase. Ja nii põhielement kui ka -akssessuaar, mida ma kunagi koju ei unusta, on paar päikeseprille.

Milliseid seadmed ja programme oma YouTube’i kanali tarbeks kasutad?

Kaameraga seoses on mul naljakas lugu. Olime ühel maikuu päeval mu filmiabilisega kodust eemal filmimas, kui Canon 700D kaamera aku poole peal tühjaks sai. Koju laadima minna oleks olnud liiga ajakulukas ja nii ma võtsin riski ning filmisime ülejäänud klipid mu iPhone 6S’iga. Hiljem klippe arvutist vaadates oli mu näol suur naeratus ja vau-efekt: iPhone’i kaamera kvaliteet oli vaat et paremgi kui peegelkaameral. Sellest ajast saati filmin väljas olles iPhone’iga.

Apple’i fännina kasutan just Macbook’idele tehtud videomonteerimisprogrammi Final Cut Pro. Ja toasisesteks shoot’ideks on mul veel prožektorid.

Milliseid vlogger’eid ise YouTube’is jälgid?

Eestis on ilu- ja moe-vlogger’eid äärmiselt vähe, mistõttu vaatan välismaiseid tegijaid. Ühte kõige-kõige lemmikumat mul pole, kuid moe osas vaatan Nathalie Paris’ ja Evelina poole, professionaalseimad meigiõpetused leian Carli Bybeli ja Jeffree Stari kanalitelt ning lõbusaid vahepalu pakuvad Mylifeaseva ja Miranda Sings.

Mis on su lemmikfilm?

Lemmikud on õudukad (kõige paremad kinos suurelt ekraanilt). Üks selliseid, kus ma reaalselt kinosaalis kiljusin, oli film nimega „Poiss”.

Milline näeb sinu jaoks välja üks ideaalne suvepäev?

Uni on ilu ja hea enesetunde jaoks väga oluline ja kuna mulle väga vara magama ei meeldi minna, siis suvel tõusen umbes 9 ajal. Ideaalsel suvepäeval võiks see aset leida muidugi Vahemere ääres palmi all. Igal suvel ma ka vähemalt nädala seal veedan. Ärgates vaatan üle sotsiaalmeedia ja vastan kõigile kirjutanutele. Põhienergia päevaks annab värske hommikusöök, puuviljasalat või avokaadovõileib kõlab perfektselt. Lasen päikesekiirtel maksimumpäevituse anda oma näole ja meiki ei teegi. Mahutan päeva põhiossa nii rannas peesitamise, filmimise ja monteerimise, trenni, hariva raamatu lugemise kui ka vennaga mõnes kohvikus einestamise – oma venda ja neid tegevusi armastan üle kõige. Õhtupoolikul lasen oma loomingulisusel voolata õhturiietusse ja -meiki. Peale seda meeldib mulle lõbutseda oma parimate sõpradega või kohtuda uute tuttavatega ja nautida öömelu ning sooje õhtuid. Minu ideaalses päevas pole midagi keerulist, sest olen õppinud hindama väikeseid asju, kuid see on tegevusterohke, sest naudin kõike, mida teen, täiel rinnal. Elu on lihtsalt liiga lühike, et mitte positiivne olla.

Mind leiab igalt poolt (Instagram, Youtube, Facebook, Snapchat, Twitter, ASKfm) kasutajaga Anita Sibul (@anitasibul).

Artikkel ilmus Buduaar TEEN juuli-august numbris.