FÄNNITARI UNISTUS TÄITUS, kui näitleja vastas tema armastusele

3 kommentaari
FÄNNITARI UNISTUS TÄITUS, kui näitleja vastas tema armastusele

Jake T. Austin on 21. aastane Disney seriaalide staar, Selena Gomezi parim sõber ja USA’s avalikkusele tuntud kuum noor näitleja. Danielle Caesar on 22. aastane Jake T. Austini fänn New Yorkist, kes on on noormeest pommitanud Twitteris ja Instagramis kommentaaridega alates 2009. aastast. Danielle ei andnud alla ja nüüd kinnitab sotsiaalmeedia, et noored on teineteist leidnud ja kõrvuni armunud.

Jake T. Austin on 21aastane Disney seriaalide staar, Selena Gomezi parim sõber ja USAs avalikkusele tuntud kui kuum noor näitleja. Danielle Caesar on 22aastane Jake T. Austini fänn New Yorgist, kes on noormeest pommitanud Twitteris ja Instagramis kommentaaridega alates 2009. aastast. Danielle ei andnud alla ja nüüd kinnitab sotsiaalmeedia, et noored on teineteist leidnud ja kõrvuni armunud.

Danielle’i esimene tweet oli 2009. aastal: “You’re amazing; sorry just thought you should know that :)” (eesti keeles – “Sa oled imeline, vabandust, ma lihtsalt arvan, et sa peaksid seda teadma!”).

Kõik sai alguse 2011. aastal, kui Danielle külastas fännidele korraldatud üritust, kus astus üles ka Jake. Tüdruk sai poisilt autogrammi ning nad tegid koos pilti. Sellest ajast peale hakkas Danielle Jake’i taga ajama, talle kirjutama, tema tegemisi kommenteerima ja like‘ima. Peale üritust ja Danielle’i kommentaare hakkas Jake tüdrukut vastu jälgima. 

Mis täpselt vahepeal toimus ja kuidas jõudis lugu Instagramis avaldatud fotoni, pole teada. Küll aga võime kõigile Justin Bieberi ja One Directioni fännitaridele anda lootust, sest nagu kinnitab juhtum, seesugune muinasjutuline Tuhkatriinu lugu on võimalik!

Mida arvate armuloost teie?