GALERII: 5.12 toimunud Isac Ellioti akustiline kontsert

GALERII: 5.12 toimunud Isac Ellioti akustiline kontsert

Detsembri esimesel nädalavahetusel Eestit väisanud Soome popiidoli Isac Elliotiga pääsesid Coca-Cola Plaza uues kinosaalis Scape kohtuma 450 õnnelikku austajat. Kohtumisele pääsesid vaid tõelised fännid, kes selgusid loosiga ligi paari tuhande soovija seast. Buduaar TEEN käis ja kohtus Isacuga, kes tegi ka sissekande meie uude Buduaar TEEN Näoraamatusse.

Eksklusiivse kohtumise käigus andis Isac Elliot oma uue singli ”No One Else” live-esituse ning jagas soovijatele autogramme. Staar õppis minikontserdi vahepeal fännide abiga muuhulgas ära ka mõned eestikeelsed sõnad ning vastas kümnetele küsimustele nii oma uue singli kui eraelu kohta.

Isac Ellioti värske singli „No One Else“ leiab kindlasti ka tema tulevaselt kolmandalt stuudioalbumilt! Vaata muusikavideot loole „No One Else“ siit!

Isac Elliot ei olnud akustilisel kontserdil üksi – klaveril saatis teda Lasse Piirainen, kes on Isaciga koostööd teinud juba mõned aastad ja on ühtlasi ka Isaci live-kontsertide muusikaline juht. Lasse, kes alustas klaveri mängimist juba 4aastaselt ja kes suudab mängida klassikalisest muusikast jazz‘i ja popini, saatis Isacit ka „Save a Girl“ tuuril, mis külastas teiste riikide seas ka Eestit.

Isac kutsus oma akustilisele kontserdile taustamuusikat tegema ühe andekaima beatbox-artisti maailmas! Rudi Rok on mees, mikrofon, häälenäitleja ja seni ainus beatbox-artist, kellele on komponeeritud täiesti oma kontsert. Rudi Rok on esinenud kodupublikust Hollywoodini välja.

Kellele tahaks Isac Elliot musi teha, kes on tema lemmiklaulja ja paljudele teistele küsimustele leiad vastuse detsembrikuu lõpus ilmuvast Buduaar TEENist!