GALERII: BUDUAAR TEEN KÄIS KINOS 16. märtsil

16. märtsil haaras Buduaar Teen sõbrad kaasa ja koos veedeti üks mõnus kinoõhtu - Coca-Cola Plazas "Buduaar Teen läheb kinno" kinoüritusel näidati kõigile filmisõpradele filmi "Kaunitar ja koletis" esilinastust.

16. märtsil haaras Buduaar Teen sõbrad kaasa ja koos veedeti üks mõnus kinoõhtu Coca-Cola Plazas. “Buduaar Teen läheb kinno” kinoüritusel näidati kõigile filmisõpradele filmi “Kaunitar ja koletis” esilinastust.

Enne filmi algust toimus suur auhinnaloos, pakkusime seansile kaasa head ja paremat ning kohal olid Buduaar Teen üllatuskülalised Maian & Karl-Kristjan ning Laura Prits, kes kõigi fännidega koos fotoseina juures pilti tegid.

Filmist: Disney “Kaunitar ja koletis” on uusversioon sama stuudio animafilmist, mis nüüdseks üle 25 aasta tagasi kinodesse saabus ja kõikide kinokülastajate südamed esmalt võitis ja seejärel sulatas. Ka uues loos on peategelaseks tegus ja tarmukas Belle, kes soovib näha maailma, mis jääb väljapoole unist külakest, kus ta ühes oma isaga elab ning kus ta peab tõrjuma endast keskmisest paremal arvamusel oleva Gastoni lähenemiskatseid. Kõik muutub aga hetkel, kui ta satub keset sügavat laant asuvasse lossi, mille asukatel lasub karm needus…

Vaata galeriid kinoüritusest allpool: