GANGSTERID, UFOD JA SIN CITY! Vaata Alex Mattsoni Eestis filmitud muusikavideot!

GANGSTERID, UFOD JA SIN CITY! Vaata Alex Mattsoni Eestis filmitud muusikavideot!

Soome päritolu 18-aastane DJ-produtsent Alex Mattson avaldas oma debüütsingli UFO 19. veebruaril 2016, kogudes ainuüksi Spotifys juba vähem kui kuu ajaga üle miljoni kuulamise.

Soome päritolu 18aastane DJ-produtsent Alex Mattson avaldas oma debüütsingli “UFO” 19. veebruaril 2016, kogudes ainuüksi Spotifys juba vähem kui kuu ajaga üle miljoni kuulamise. Lugu sattus koheselt tantsumuusika arvamusliidrite ja raadiojaamade huviorbiiti ning sai lisatud paljude riikide olulisimatesse Spotify playlist‘idesse.

Nüüdseks on maandunud ka “UFO” muusikavideo, mis filmiti Eestis, Tallinna lähedal. Selles ambitsioonikas produktsioonis võib näha gangstereid, maaväliseid olendeid ja tõelist Sin City tunnet.

Alex Mattson meenutab: ”Filmisime muusikavideo ühes eriti lahedas mahajäetud aidas, mis oli umbes 20minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. Põhiliselt filmisime kohapeal, aga lisasime ka stuudiostseene, et saavutada usutavaid tagaajamisstseene ja eriefekte. Meeskond tegi suurepärast tööd asukoha valimisel, sest see ait sobis meie looga ideaalselt!”.

Alex mängib muusikavideos noort pangaröövlit, kes üritab varguse käigus korravalvurite eest põgeneda. Öine tagaajamine lõpeb mahajäetud aidas.

“Kogu filmimise vältel oli meeleolu kõrgel ja üldine kogemus väga lõbus. Ma pole varem kunagi näidelnud, seega meil sai palju nalja. See oli isegi nii lahe, et ma tegeleksin näitlemisega hea meelega rohkem.”

Alex Mattson on esimene Soome sooloartist, kes on saanud lepingu Ultra Music plaadifirmalt. Ultra Music on Grammydega pärjatud plaadifirmaga, mis on fokuseeritud elektroonilisele muusikale. Ultra Music on koduks veel sellistele hinnatud DJ-dele ja produtsentidele nagu deadmau5, David Guetta, Steve Aoki ja Kygo.

Kuidas sulle Eestis filmitud video meeldib?