HIGHLIGHTER – SINU UUS lemmikilutoode!

Meigimaailm on põnev ja kohati müstiline paik, millest väljume hoopis teise inimesena, kui sinna sisenedes olime. Õiged tooted ja oskuslik meik rõhutavad meie ilu, kõik kaunis muutub veel kaunimaks. 

Meigimaailm on põnev ja kohati müstiline paik, millest väljume hoopis teise inimesena, kui sinna sisenedes olime. Õiged tooted ja oskuslik meik rõhutavad meie ilu, kõik kaunis muutub veel kaunimaks. Üks müstiline ilutoode, millega lähemalt tutvust tasub teha, on highlighter ehk valgustpeegeldav kreem või puuder.

Highlighter’it võib pidada viimistlustooteks – seda lisatakse enamasti alles siis, kui kogu ülejäänud meik on tehtud. See toode on loodud jumele sära ja õhkõrna peegeldust andma. Niisutatud mulje ja perfektne lõpptulemus on need omadused, mis teevad highlighter’ist sinu uue lemmiktoote! Portselan, tähetolm ja haldjalik kuma on märksõnad, millega võiksid end inspireerida, kui soovid tuua killukese muinasjutulisust oma meikimisprotseduuridesse. Tulles aga tagasi argipäeva, tuleb selgeks teha mõned punktid, millest peaksime oma nahatooni arvesse võttes lähtuma, kui endale highlighter’it valime. Üldlevinud reegel ütleb, et mida rikkalikum on sinu nahatoon, seda rikkalikuma värviga highlighter’it võid kasutada! Kasutada ei tasuks aga enda nahatoonist heledamat toodet.

Peamised piirkonnad, kus highlighter’it kasutada:

1.      Põsesarnad
2.      Otsmik
3.      Nina
4.      Lõug
5.      Silmalaud
6.      Ülahuule kontuurjoon 

Pärlipigment

Heledamat tooni naha puhul, nagu näiteks Amanda Seyfriedil või Dita von Teesil, tasub valida endale pärlipigmendiga kreem või puuder, mis lisab jumele veelgi rohkem portselaniefekti. Vältima peaks soojemaid ja pronksikarva toone.

Tootesoovitus: BYS kreemjas särapuudrikomplekt 4,50 €

 

Kahvaturoosast šampanjatoonini

Heleda ja keskmist tooni naha puhul, nagu näiteks Jessica Bielil, mõjuvad kõige paremini kahvaturoosad ja šampanjatooni highlighter’id.

Tootesoovitus: theBalm Mary Lou 23 €

 

 

Virsikutooni veetlev kuma

Soojema ja kollaka varjundiga nahatooni puhul, nagu näiteks Jennifer Lopezil, toimivad väga kaunilt neutraalset virsikutooni highlighter’id. Vältida võiks liiga roosasid tooteid, kuna need võivad jätta ebatasase ja liiga värvilise efekti.

Tootesoovitus: theBalm Cidny Lou 23 €

 

 

Artikkel ilmus Buduaar TEEN märts-aprill numbris.