Ideaalne kaaslane suvevaheajaks! Buduaar TEEN nüüd müügil

Ideaalne kaaslane suvevaheajaks! Buduaar TEEN nüüd müügil

Koos suvevaheajaga saabub poodidesse müügile ka uus ajakiri teismelistele tüdrukutele – BuduaarTEEN. 

Koos suvevaheajaga saabus poodidesse müügile uus ajakiri teismelistele tüdrukutele – Buduaar TEEN. 

Esimese ajakirja kaanestaariks on kõigi poolt palavalt armastatud Getter Jaani. Ilusaid lauljannasid on ajakirjas veelgi – Põhja-Tallinna solist Kerli Kivilaan räägib oma esimesest armastusest ja raha teenimisest. 

Buduaar TEENist leiad ka palju moe- ja trendiuudiseid. Näiteks jagavad oma õpetusi riiete disainimisel šokeerivalt ägedate kostüümide poolest tuntud Kerli Kõiv ning meie moetoimetaja Triin Tulev. Lisaks leiad ajakirjast ülevaate lahedamatest moeleidudest ning staaride meiginippidest. Võibolla sooviksid sa aga ise moemaailmas elada ning modelliks saada? Loe, mis sa selleks tegema peaksid. 

Loomulikult ei saa me üle ega ümber ka poistest. Ilma nendeta oleks ju nii igav! Kuumimad superstaarid Karl-Erik Taukar ja Artjom Savitski vastavad 16-le põnevale küsimusele. Veel saad lugeda, miks on lahe käia endast noorema kutiga. Tõlgime sulle lahti, mida poisid oma interneti käitumisega tegelikult mõtlevad. Lisaks pikk intervjuu Tallinna cool’imate jalkapoistega

Tegevusi suveks jagub palju! Mitmed lahedad testid, kokkamisõpetus, ideaalse pidžaamapeo õpetused ja soovitused jpm.

Ajakirjast leiad ka 9 kupongi, mille väljalõikamisel saad erinevatest kohtadest allahindlusi. Lisaks loosime välja lausa 95 auhinda! Vaata lähemalt SIIT.

 

Põnevat ja seiklusrikast suvevaheaega koos Buduaar TEEN’iga!

Buduaar.ee