ISAC ELLIOT avaldas uue loo “No One Else” koos armsa lüürikavideoga

ISAC ELLIOT avaldas uue loo “No One Else” koos armsa lüürikavideoga

Armastatud Põhjamaade popstaar Isac Elliot avaldas uue singli oma tulevaselt kolmandalt albumilt. Loo nimi on ”No One Else” ja see on seni kõige ausam ja haavatavam lugu, mis Isac laulnud on. Singliga koos ilmus ka emotsionaalne ja armas lüürikavideo, mis valmis sel talvel Helsingis ja mis filmiti ühe võttega. 

Isac Elliot avaldab loo sõnumi: 

“Selles loos on poiss, ehk siis antud juhul mina, kes üritab tüdrukule öelda, et tema on see õige, isegi kui nad tegelikult koos ei ole. Poiss soovib olla selle tüdrukuga koos, kuid alati leidub mingi põhjuks, miks seda ei juhtu.”

Loo autoriteks on uued tõusvad tähed Charles ”Chizzy” Stephens III ja Georgia Ku, kes varasemalt on koostööd teinud artistidega nagu Justin Bieber, Skrillex ja Chris Brown. Isac tegi loo lõpuni Helsingis, kus töötas koos produtsent Joonas Angeriaga, kellega loodi ka singel “New Way Home” Isaci debüütalbumilt “Wake Up World.”

“Meil oli Joonasega väga lõbus! Me kasutasime sama stuudiot kui varem, käisime samas restoranis ja meil oli salvestusel väga tore,” ütles Isac. ”See lugu on teistsugune kui minu eelmised singlid. Ma tahtsin teha tundelist lugu, aga ma olen natukene närvis. Ma loodan, et minu fännidele see meeldib ja nad tunnevad, millest ma laulan. Tegelikult on kõige tähtsam see, et fännidele läheks mu lugu südamesse.”

Valitud Eesti fännidel avaneb 5. detsembril erakordne võimalus kuulda Isac Ellioti uut singlit ”No One Else” live-esituses ja küsida ka autogrammi. Rohkem infot selle ürituse kohta leiab siit. 

Isac on jõudnud sel aastal palju ära teha, olles näiteks tihe külaline Ameerikas, kus ta töötas oma kolmanda albumi kallal. Ameerikas filmiti ka tema eelmine singel ”Lipstick”, milles tegi kaasa kohalik räppar Tyga.

Sel suvel soojendas popstaar One Directioni kontserte Norras ja Soomes ning esines veel Prantsusmaal, Türgis, Inglismaal ja Saksamaal. 

Isaci lugu ”Baby I” kõlab nüüdsest Radio Disney raadios ning ta allkirjastas Ameerikas lepingu ühe maailma suurima kontserdimüügiagentuuriga Primary Wave. Kõige selle kõrvalt teeb Isac ka koduseid ülesandeid nagu kõik teised üheksanda klassi õpilased.

Soome üks andekamaid ja paljulubavamaid poptähti Isac Elliot on juba kaks albumit välja andnud: Wake Up World (2013) ja Follow Me (2014). Isac on ainus Soome artist, kes on võitnud MTV “Parim Soome Artist” auhinna kahel järjestikusel korral. Ta on olnud kahel korral Billboardi edetabelis (Emerging Artists #1, Next Big Sound #11). Isac tegi Soome filmiajalugu oma dokumentaalfilmiga “Dream Big: The Movie”. Lisaks on ta olnud Piilupart Donaldi koomiksi kaanel nii Soomes kui Norras, omades ka päris oma tegelaskuju.

Isaci sotsiaalmeedia fännibaas on meeletu – üle 416 000 järgija Instagramis, 143 000 Facbookis, 116 000 VEVOs, 78 000 Twitteris, 41 miljonit kuulamist Spotify’s ja 26 miljonit vaatamist YouTub’is.

Vaata lüürikavideot Isac Ellioti värskele singlile ”No One Else” (Hot Chocolate Version) siit.