ISAC ELLIOTI kiire suvi

ISAC ELLIOTI kiire suvi

Buduaar Teen kohtus tuhandete noorte piigade lemmiku, Soomest pärit popartisti, selle ühe ja ainsa Isac Elliotiga (16) ühel päikeselisel pärastlõunal ning uuris noormehe suveplaanide, muusika ja ka tuleviku kohta täpsemalt. Võime etteruttavalt öelda, et sel aastal lubab Isac meid üllatada, tulemas on palju uut muusikat ja esinemisi, millest üks tõotab aset leida ka Eestis. 

Isac siseneb La Tabla restorani koos oma bändiliikmete ja mänedžeriga, popstaar võtab istet ning kohe on selge, et tegu on väga asjaliku ja sõbraliku noormehega, kelle vabast olekust õhkub õnnelikule inimesele omast energiat. „Ma armastan Tallinna, selle vanalinna ja siinseid inimesi ja seda, et see on Helsingile nii lähedal,” lausub Isac entusiastlikult. Kuigi staar on külastanud Eesti linnadest vaid Tallinna ja Pärnut, on tal kindel soov näha ka Tartut ja teisigi siinseid kohti. Eesti meeldib noormehele niivõrd, et ta isegi ei välista, et näiteks kümne aasta pärast tegeleb ta hoopis siin muusikaga. Küsimusele, kes on tema lemmik Eesti artist, kõlab vastuseks Cartoon, kes jäi poisile silma eelmise aasta Eurovisiooni eelvoorudest, kus Isac ka ise külalisesinejana üles astus. „Nad on väga ägedad ning heameelega teeksin ka ise nendega koostööd,” mainib Isac. 

Kui veel paar aastat tagasi kirjutati kõik tema lood kellegi teise poolt, siis viimasel ajal on Isac hakanud üha enam ka ise oma lugusid kirjutama. Inspiratsioon tuleb enamasti ikka elust enesest –  tunnetest – nii rõõmust kui vahel ka kurvematest hetkedest. Selleks, et laul võiks aga hitiks kujuneda, peab temas leiduma kindlasti midagi unikaalset, leiab Isac. 

Kuulsus ei ole Isacule kindlasti pähe löönud, kuid sellegipoolest ta pigem naudib seda elu, mis kuulsaks olemisega kaasas käib. „Asi ei ole mitte kuulsuses endas, vaid pigem selles, kui inimesed tulevad ligi ja tahavad sinuga koos pilti teha. See on märk sellest, et sinu muusika läheb neile korda ja nad toetavad sind.”

Seda, missugused on Isacu tulevikuplaanid ja missugune on olnud tema kiire suvi, loe edasi Buduaar Teen ajakirja viimasest numbrist.

Artikkel ilmus Buduaar Teen ajakirjanumbris 4/2017.

Sarnased artiklid