Just nüüd on õige aeg Buduaar TEEN tellida, sest meil on sulle KOLM šeffi KINGITUST!

See suvi tuleb eriti vinge! Kui tellid praegu Buduaar TEENi, saad kingituseks essence huulepliiatsi ja TASUTA MEIGI The Body Shopilt!

See suvi tuleb eriti vinge! Kui tellid praegu Buduaar TEEN ajakirja, saad kingituseks essence huulepliiatsi, TASUTA MEIGI The Body Shopilt ja Garnier Pure Active BB-kreemi.

Kui teed aastatellimuse enne 19. juunit, saad tellimusega kaasa lausa KOLM kingitust: laheda essence huulepliiatsi, TASUTA meigi The Body Shop kauplusest ja Garnier Pure Active BB-kreemi.

Essence on Saksa päritolu meigibränd, mis üllatab soodsate hindade ning väga hea kvaliteediga. The Body Shop tasuta meike saab Tallinna, Tartu ja Pärnu poodides, aeg tuleb eelnevalt kokku leppida. Tasuta meike saavad 50 kiiremat tellijat!

Garnier Pure Active BB-kreem ühtlustab nahatooni, varjates iluvead, parandab koheselt naha väjanägemist ning SPF 15 päikesekaitsefaktor hoiab seda UV-kiirte kahjuliku mõju eest. Suveks suurepärane kaitse nahale!

Buduaar TEEN on teismelistele tüdrukutele mõeldud ajakiri, mis ilmub 6 korda aastas. Boonusena igas ajakirjas plakatid! Ajakirja saad tellida SIIT.

Pakkumine kehtib kuni 21. juuni.

Lahedat suve koos Buduaar TEENiga!