Reklaam sulgub sekundi pärast

JUSTIN BIEBERI TÜDRUKSÕBER ülbitses ühe Eesti fänniga

Kui popstaar ja miljonite noorte lemmik Justin Bieber oma Instagrami mõned nädalad tagasi kustutas, oli see kõigi jaoks suur šokk. Oli fänne, kes mõistsid, miks Justin enda ja oma tüdruksõbra privaatsuse tõttu konto sulges. Sellest, kuidas meedia reageeris, oli aga näha, et enamik fännidest oli Justini käitumises pettunud ja süüdistavad kõiges tema tüdruksõpra Sofia Richiet.

Meile saatis vihje üks tähelepanelik lugeja - neiu, kes suure oma ajast ja energiast pühendab oma iidolitele. Nende hulgas on nii Jedwardi vennad, Isac Elliot, Beyond Beyond kui ka Justin Bieber, kelle tegemistel ta pidevalt silma peal hoiab. Tüdruk on nende kõigi ja paljude teistegi staaridega ka kohtunud ja tunnistab, et see on tema elu ja ta armastab seda.

Buduaar TEENile rääkis neiu seekord aga hoopis Justin Bieberi tüdruksõbrast Sofiast. Kuna fännitar on Justinisse väga kiindunud, võtab ta asja väga tõsiselt ja annab väga tihti Justinile teada, kui väga ta temast hoolib. See aga ei tundu meeldivat Sofiale, sest ta vaevus isegi neiule vastama. "Kas sa lõpetaksid Justini oma daddy-ks kutsumise? Jah? Aitäh," kirjutas Sofia. Kui fännitar küsis, et miks ta seda tegema peaks, vastas Sofia: "Sest ta ei ole sinu daddy, okei? Lihtsalt lõpeta."

Loe nende omavahelisi vestluseid galeriist:

[gallery ids="2076226,2076232,2076239"]