KES OLI ROBIN JUHKENTALI esimene armastus?

Erilise karakteri ja lauluhäälega Robin Juhkentali lauljakarjäär sai hoo sisse saadetest „Kaks takti ette” ja „Eesti otsib superstaari”. 2010. aastal võitis Robini bänd Malcolm Lincoln Eesti Laulu. Nii mindigi koos Eurovisioonile esindama Eestit lauluga „Siren”. Buduaar TEEN uuris, millised näevad välja muusik Robini esimesed...

Erilise karakteri ja lauluhäälega Robin Juhkentali lauljakarjäär sai hoo sisse saadetest „Kaks takti ette” ja „Eesti otsib superstaari”. 2010. aastal võitis Robini bänd Malcolm Lincoln Eesti Laulu. Nii mindigi koos Eurovisioonile esindama Eestit lauluga „Siren”. Buduaar TEEN uuris, millised näevad välja muusik Robini esimesed…

Sinu esimene esinemine? Lasteaiast viidi mingile lauluvõistlusele, viiene olin vist.

Sinu esimene ülesastumine lavalaudadel, kui tundsid, et enam ei olegi asi nii hirmus? See oli vast 2007, kui ühe oma esimese bändiga kontsert sai antud. Esitades oma muusikat, polnud laval üldse nii hirmus kui mingil lastelaulukonkursil laulda.

Sinu esimene lemmiklaul? Väiksena polnud mul ligipääsu internetile ja kuulata tuli seda, mis raadiost lindistatud sai – igasugust jama sai kuulatud, aga esimene kassett, mille ostsin, oli vist Offspringi „Americana”.

Sinu esimene reis: Soome, Särkänniemi lõbustuspark.

Sinu esimene armumine? Lasteaias, tüdruku nimi oli vist Maarit.

Sinu esimene palk ja töökoht? Esimene suvetöö oli aiandis rohimine. Olin tol hetkel vist 13aastane. Alates sellest sai igal suvel tööd tehtud, aga esimene, mis ametlik ning riigile makse maksev, oli copywriter’i ametikoht.

Sinu esimene koolipäev? Palju ei mäleta, aga elevil olin küll.

Sinu esimene CD-album? Dr Alban – „Hello Africa”. Juhuslikult sattus mulle kätte.

Sinu esimene reis Euroopast välja? Ikka veel ootan seda.

Sinu esimene lemmikriideese? Kissi (Ameerika hard rock bänd – toim) logode ja promopiltidega teksajakk, mille Soome tuttavad mulle tõid. Lahe nägi välja, kuigi tollest bändist ei teadnud ma sel hetkel midagi.

Sinu esimene kaks? Päris hilja sain. Vist kümnendas klassis alles.

Sinu esimene lemmiklaul? The Beatles – „Michelle”. See hook’is oma meloodilise järgnevusega mulle hinge, nii et siiani tulevad külmavärinad peale, kui juhtun seda kuulma.

Sinu esimene kord, kui tundsid, et muusika on see, millega soovid tegeleda elu lõpuni? Võisin olla vast 14aastane. Hääl polnud veel korralikult murdunud, aga mul oli kombeks oma lauluideid diktofoni salvestada. Samal aastal sain lõpuks vajaliku summa raha kokku ja ostsin oma esimese kitarri.

Sinu esimene koduloom? Koer Tipa.

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbris.