KES ON TÄNAVU kõige kuumem paar?

KES ON TÄNAVU kõige kuumem paar?

Supermodell Gigi Hadid (20) ja endine One Direction’i liige ning hetkel sooloartistina laineid lööv Zayn Malik (23) pole olnud just tagasihoidlikud, mis puudutab teineteisele armastuse näitamist. Avalikkuse ette tulid noored paarina Novembris. Sellest ajast saati pole meedia neilt silmi saanud.

Supermodell Gigi Hadid (20) ja endine One Direction’i liige ning hetkel sooloartistina laineid lööv Zayn Malik (23) pole olnud just tagasihoidlikud, mis puudutab teineteisele armastuse näitamist. Avalikkuse ette tulid noored paarina novembris. Sellest ajast saati pole meedia neilt silmi saanud.

Jutud käivad, et Zayn kavatseb üsna pea ka Gigi endale naiseks võtta. Allikate sõnul on noored kõrvuni armunud ning tunda on, et suhe areneb täiskiirustel abielu suunas. Arusaadav, et noormees ei taha kiirustada. Alles hiljuti lõpetas Zayn oma kihluse ekskaasa Perrie Edwardsiga. Kahju muidugi, aga vastasel juhul poleks tänavuse aasta kuumimat paari tekkinud!

Gigi Hadid tunnistas MTV muusikaauhindade punasel vaibal meediale, et ta sooviks olla Zayn, sest mehe elu on nõnda lahe! Üsna pea ilmusid meediasse paarist maailma armsaimad fotod, mis olid pildistatud Roomas maikuu Vogue’i jaoks. See fotoseeria paneb igaühte pritsima kadestamispisikut.

Igatahes on noored armunud ja kõigele lisaks on nad maailmakuulsad staarid – stiilsed, jõukad, edukad ja ilusad.

Buduaar TEEN soovib palju armastust noortele!

Vaata galeriist Zayn’i ja Gigi armsaid fotosid ning vaata Zayn hiti “Pillowtalk” muusikavideot, kus ilutseb noormehe tüdruksõber Gigi.