Kevadekuulutaja Buduaar TEEN nüüd müügil!

Kevad ei ole enam kaugel, sest rõõmus ja värviline Buduaar TEEN kevadnumber on kohal!

Kevad ei ole enam kaugel, sest rõõmus ja värviline Buduaar TEEN kevadnumber on kohal!

Buduaar TEENi seekordses numbris tuleb palju juttu sõprusest: kuidas leida sõpru, millised on sõpruse kirjutamata reeglid ning kuidas saada aru, et tegemist on ikka parima sõbrannaga. Mõnikord võib parimaks sõbrannaks olla ka ema – sellest räägib pikemalt lauljatar Grete Paia. Meie seekordse särava kaanestaari Liis Lemsalu sõpradeks olid kooli ajal aga tema perekonnatuttavad, kes vanuse poolest oleksid võinud tema vanavanemad olla. Kuid sõprus ei küsi vanust – peaasi et on keegi, keda kallistada ja kellega rääkida. Pidades sõbraks aga valet inimest, võib sellest hoopis haiget saada. Buduaari ajakirja kaalulangetaja Inna Sööt meenutab aega, kui oli teismeline ja ülekaaluline ning kuidas ta sel ajal sõpruses pettuma pidi.

Ajakirjas on ka uus rubriik, kus seekord tutvustame stjuardessiametit. Samuti tuleb juttu tublidest koolitüdrukutest, kes oma kosmeetikatoodete õpilasfirma lõid. Oma karjääri algusest räägib ka noor lauljatar Renate Saluste, kelle edu sai alguse Youtube’ist. Lisaks saavad lugejad piiluda nii modelli- kui ka disaineriameti telgitagustesse.

Ei saa me ka ilma poisteta. Uurime, mis poistele tüdrukute juures meeldib ning mis mitte. Lisaks vastavad 15-le lahedale küsimusele Eesti kuumimad räpparid. Veelgi kuumemaks läheb aga lugedes fakte hetkel maailma kuumimast poistebändist One Direction.

Nagu ikka, leiad ka seekord ajakirjast palju moe- ja ilulugusid ning räägime lahti internetist tellimise põhitõed ja nipid. Loomulikult ei puudu ajakirjast ka lahedad testid, DIY õpetused, kupongid ja auhinnaloos.

 

*Ajakirjad jõuavad poodidesse selle nädala jooksul.

 

KEEP CALM AND READ BUDUAAR TEEN!

Buduaar TEEN