KEVADINE BUDUAAR TEEN nüüd müügil!

KEVADINE BUDUAAR TEEN nüüd müügil!

Külm ja tuisune lumemöll on möödanik ning nüüd võime seada sammud julgelt suve suunas, ent enne veel teeme pisike peatuse (loodetavasti) päikselises kevades. Ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill number jagab motivatsiooni, kuidas seljatada mõnusa lugemise abiga võimalikku kevadstressi.

Külm ja tuisune lumemöll on möödanik ning nüüd võime seada sammud julgelt suve suunas, ent enne veel teeme pisike peatuse (loodetavasti) päikeselises kevades. Ajakirja Buduaar TEEN märts-aprill number jagab motivatsiooni, kuidas seljatada mõnusa lugemise abiga võimalikku kevadstressi.

Meie märts-aprill TEEN kaanestaariks on meeletult positiivne ja alati rõõmsameelne Grete Paia, kes suures “Eesti Laulu” möllus leidis siiski aega, et rokkida üheskoos Buduaar TEEN’iga. Meie uurisime, mis muudab tüdruku nõnda säravaks ja kuidas enda eest keset kiiret elu hoolitseda.

Kevadises numbris on ka palju maagiat. Buduaar TEEN jagab nippe, kuidas koostada sünnikaarti ja millised on maagilised kivid. Ajakirja kaante vahelt ei puudu ka horoskoop.

Iluteemadel andsid Buduaar TEEN’ile intervjuu menukas blogija Liisa Leetma, kes on jumestamises absoluutne spetsialist, ja saatest “Eesti tippmodell” pärit eksootiline kaunitar Kätlin Hallik. Kirjutasime ka tüütust aknest ning sellest, millega näonahaprobleemi vastu võidelda. Ajakirjas jutustame, mis on highlighter ja räägime seitsmest ilutootest, mis on ühe noore neiu kosmeetikakoti A ja O.

Buduaar TEEN jagab kevadises numbris smuutide retsepte ning arutleb selle üle, kuidas hoida oma tervist ning keha. Ajakirja kaante vahelt ei puudu ka postrid, kupongid, testid, nuputamisülesanded, kurikuulus TEEN fännide kollaaž ja menukas õnneloos. Oma esimestest räägib Karl Mihkel Salong.

Hollywoodist toome teieni tuntud paarid, kelle kurikuulsad suhted said alguse sõprusest, nagu näiteks Justin Bieber ja Selena Gomez või Kylie Jenner ja Tyga. Samuti otsisime välja staaride piinlikud hetked, mille lugemine langetab kivi südamelt, sest meie „Appi, kui mark“ olukorrad on nende situatsioonide kõrval äärmiselt leebed. Staaristiili näitab Blake Lively ja viitteist fakti jagab Cody Simpson.

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad kevadisest Buduaar TEEN numbrist!